Dünya Yaşlılar Gününde dedeler torunlarıyla bir araya geldi

Bartın 75.Yıl Huzurevi sakinleri, Dünya Yaşlılar Günü ve Dünya Çocuk Gününde torunlarıyla bir araya geldi. Mika-Der Çocuk Evleri Sitesinde düzenlenen etkinlikte torunlarıyla bir araya gelen büyükbabalar ve büyükanneler gönüllerince eğlendi.

Dünya Yaşlılar Gününde dedeler torunlarıyla bir araya geldi Güncel

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü örnek bir etkinliğe imza attı. Müdürlük, Mika-Der Çocuk Evleri Sitesinde Bartın 75.Yıl Huzurevi sakinlerini torunlarıyla bir araya getirdi.  Mika-Der Çocuk Evleri Sitesinde düzenlenen etkinlikte torunlarıyla bir araya gelen büyükbabalar ve büyükanneler eğlenceli anlar yaşadı. Etkinlikte dedeler torunlarıyla birlikte bocce oynamayı da ihmal etmedi. Torunlarıyla çocuk parkında oyun oynayan dedeler aynı zamanda çocukluklarına da geri döndü.

Oyunlar oynandı, aşureyle ağızlar tatlandı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Şahin, İl Müdür Yardımcı Kerim Bacıoğlu, Şube Müdürü Ece Aktaş Yılmaz, SED aileleri, kuruluş müdürleri ve personelinde bulunduğu etkinlikte aşure ikramında da bulunuldu. Müdür Şahin  etkinlikte yaptığı konuşmada  dedelerin ve çocukların gününü kutlayarak Aile ve Sosyal Politikaların büyük bir aile olduğunu ifade etti. Şahin, etkinliğe ev sahipliği yapan Mika-Der Çocuk Evleri sitesi Müdürü Hakan Gülce ve Müdür Yardımcısı Seher Koçak Sağlam’a da teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam