Tunç, BİTES Savunma ve Havacılık’ın ODTÜ Teknokent’teki ofis açılışında

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, bilişim, uzay, havacılık, sanal ve artırılmış gerçeklik, coğrafi bilgi sistemleri ve yazılım geliştirme alanında faaliyet gösteren BİTES Savunma ve Havacılık’ın Ankara ODTÜ Teknokent’teki yeni ofisinin açılışına katıldı.

Tunç, BİTES Savunma ve Havacılık’ın ODTÜ Teknokent’teki ofis açılışında Güncel

Ankara ODTÜ teknokentte gerçekleşen Bites Savunma ve Havacılık’ın yeni ofisinin açılış kurdelesini AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, BİTES Savunma ve Havacılık  firma sahibi ve Bartınlı olan Uğur Çoşkun, Savunma sanayi başkanı Prof Dr. İsmail Demir, ODTÜ Rektörü Prof Dr. Mustafa Verşan Kök, askeri erkan temsilcileri ve Aselsan yetkilileri ile birlikte kesti.

Hayırlı olsun diledi

Milletvekili Tunç, başarılı çalışmalarından dolayı  BİTES Savunma ve Havacılık sahibi   Uğur Çoşun’u  tebrik ederek, yeni ofisinin hayırlı olmasını diledi. BİTES Savunma ve Havacılık’ın sahibi Uğur Çoşkun’da katılımlarından ve desteklerinden dolayı Milletvekili Tunç’a teşekkür ederek BİTES Savunma ve Havacılık’ın faaliyetlerinden bahsetti. Çoşkun Savunma, havacılık ve uzay endüstrilerinin gereksinimlerine yönelik Eğitim/Simülasyon çözümleri, Artırılmış Gerçeklik altyapı ve uygulamaları, Küresel İstihbarat ve Uzaktan Algılama yazılımları ile görev kritik sistemler için gömülü yazılımlar geliştiren bir şirket olarak çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam