Tunç’tan Abdipaşa İmam Hatip Ortaokulu inşaatına ziyaret

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Abdipaşa Beldesinde yapımı devam eden Abdipaşa İmam Hatip Ortaokulu inşaatını Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez ile birlikte ziyaret ederek, çalışanlara kolaylıklar diledi.

Tunç’tan Abdipaşa İmam Hatip Ortaokulu inşaatına ziyaret Güncel

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Abdipaşa Beldesinde yapımı devam eden Abdipaşa İmam Hatip Ortaokulu inşaatını Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez ile birlikte ziyaret ederek, çalışanlara kolaylıklar diledi. Tunç, yaptığı açıklamada, “ 4 Ocak 2018 tarihinde Bartın İl Özel İdaresince ihalesi gerçekleştirilen ve yapımı hızla devam eden İmam Hatip Ortaokulu inşaatını Abdipaşa Belediye Başkanımız Sayın Yaşar Dönmez ile birlikte ziyaret ettik, çalışan işçi kardeşlerimize kolaylıklar diledik. Abdipaşa Beldemize önceki yıllarda Lise Binası ve kapalı spor salonu kazandırmıştık, bu kez de İmam Hatip Ortaokulu inşa ederek, yeni bir eğitim yuvasını beldemize kazandırıyoruz, şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi. 

Yılmaz Tunç, Bartın’a hükümetleri dönemlerinde 41 yeni okul kazandırdıklarını,  Bartın'da her alanda büyük yatırımlara imza attıklarını belirterek, gerek yeni üniversite kampüsünde devam eden fakülte inşaatları, gerekse yapımını süratle tamamladıkları ilkokul, ortaokul ve lise binaları ile Bartın'ı bir eğitim şehri yaptıklarını söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam