Tunç, Arıt-Bartın yolunu inceledi

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Merkeze bağlı Arıt’ı ziyaret etti. Arıtlılarla çay sohbeti yapan Tunç, Arıt-Bartın yolundaki çalışmaları da yerinde inceledi. Tunç, Arıt’a daha fazla yatırım yapmak için çalıştıklarını söyledi.

Tunç, Arıt-Bartın yolunu inceledi Güncel

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yusuf Ziya Aldatmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ile birlikte, Bartın Merkez Arıt’ı ziyaret ederek, düğünlere katıldı, kıraathanede çay sohbetleri yaptı, devam eden Arıt-Bartın yolundaki çalışmaları inceleyerek çalışanlara kolaylıklar diledi. Tunç, Arıt’a yaptığı ziyaretler kapsamında kıraathanede Arıtlılarla çay sohbetleri yaparak, Arıt'taki çalışmalar hakkında bilgiler verdi.  Tunç, geçen yıl yapımına başlanan Arıt Kapalı Spor Salonu’nun tamamlayarak hizmete açıldığını belirterek,  Arıt ve çevre  köylerine hizmet veren Arıt Aile Sağlığı Merkezi, 112 acil istasyonu başta olmak üzere Arıt çayı  taşkın koruma çalışmalarının tamamlandığını, Arıt'ın kanalizasyon, içme suyu çalışmalarını, alt ve üst yapı çalışmalarını gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Arıt-Bartın yolu inşaat çalışmaları devam ediyor

 Yılmaz Tunç Arıt-Bartın yolundaki gece de devam eden inşaat çalışmalarını ziyaret ederek, çalışanlara kolaylıklar diledi. Aydınlar-Arıt yolunu tamamlandığını fakat Bartın-Arıt Karayolu çalışmalarında yüklenici firmadan kaynaklanan gecikmeler olduğunu belirten Yılmaz Tunç “Firmanın iflas etmesi nedeniyle çalışmaların gecikti. Yeniden yolu ihale ettik. Fakat mahkeme süreçleri uzadığı için gecikmeler oldu. Süreç tamamlandı. İnşaat çalışmaları yeniden başladı” dedi. Muhtarlar ve Arıtlı vatandaşlar ziyaretlerinden dolayı ve Arıt ve çevre köylerine yapılan yatırımlar için Tunç’a teşekkür etti.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam