Demir Lady yine şampiyon

Bartınlı Milli Boksör Şennur Demir, Türkiye'nin en prestijli boks turnuvası olan ve bu yıl 32’incisi düzenlenen Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası’nda ringe adını altın harflerle yazdırdı. Final maçında İtalyan rakibini yenen Demir hem altın madalyanın sahibi hem de turnuvanın şampiyonu olarak Bartın’ın ve Türkiye’nin yine gururu oldu.

Demir Lady yine şampiyon Spor

Türkiye'nin en prestijli boks turnuvası olan ve bu yıl 32’incisi düzenlenen Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası’na, Bartınlı Milli boksör Şennur Demir damga vurdu. Her katıldığı turnuvada büyük başarılar ile dönen Demir Leydi lakaplı Şennur Demir, Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası’nda geleneği bozmadı.  10 - 15 Eylül 2018 tarihleri arasında İstanbul Ahmet Cömert Spor Salonu’nda gerçekleştirilen 32. Uluslar Arası Ahmet Cömert Boks Turnuvası’na Türkiye ve ilimizi temsil eden milli sporcumuz Şennur Demir,  +81 kiloda yarı finalde Rus rakibini yenerek finale yükseldi. Finalde ise İtalyan rakibi ile karşılaşan Demir Lady,  İtalyan rakibini de yenerek altın madalyanın sahibi oldu.

Özdemir’den tebrik

Milli boksör Şennur Demir’i Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası’nda gösterdiği performanstan dolayı tebrik eden Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir, “Sporcumuz Şennur DEMİR' i ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Boks Antrenörü Muhammet Ali KOLU' yu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

Hedef nice şampiyonluğu kazanmak

Turnuva sonrası sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunan Milli boksör Şennur Demir, “Zahmetsiz rahmet olmaz. Hedefimiz ay yıldızlı forma altında ülkemize nice şampiyonluklar kazandırmak. Öncelikle benden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen aileme, sabırla bizleri çalıştıran hocalarımıza, takım arkadaşlarıma, Federasyon başkanımıza, Menteşe İlçe Emniyet Müdürüm sayın Tümer Yılmaz abime ve maçlarımıza gelerek bize destek olan İstanbul’da yaşayan Bartınlı hemşerilerime teşekkürü bir borç bilirim” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam