Karaman ve Erdoğan gurbetçileri yalnız bırakmadı

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Hasankadı Belediye Başkanı Zeki Erdoğan la birlikte, Büyükçekmece Bartınlılar Derneği’nin her yıl düzenlediği Geleneksel Dayanışma Pikniğine katıldı.

Karaman ve Erdoğan gurbetçileri yalnız bırakmadı Güncel

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Büyükçekmece Bartınlılar Derneği tarafından, Çatalca Akalan Piknik Alanında düzenlenen, geleneksel Piknik Şöleni’ne katıldı. Piknikte Karaman’ın yanı sıra Hasankadı Belediye Başkanı Zeki Erdoğan ve Kozcağız Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Muhammet Özyapı da yer aldı. şölende yaptığı konuşmada, birlik beraberliğin önemine değinen Mustafa Karaman  “Bu işe gönül verip İstanbul da yaşayan Bartın halkını bir araya getiren dernek başkanı ve yöneticilerine böyle bir ortamda bizleri bir araya getirdikleri için teşekkür ediyorum. Bizler zaman buldukça hep sizlerin yanındayız, her türlü istek ve önerilerinize cevap veriyoruz. Sizlerinde bizim yaptığımız çalışmaları takip ederek, bizlere destek olmanızı, öneri ve görüşlerinizle hizmetlerimize katkıda bulunmanız bizim için büyük önem taşıyor. Birlik beraberliğimizin dayanışmanın her zaman yanında olduk, olmaya devam edeceğiz" dedi.

 Piknik alanında Dernek Başkanı ve yöneticilerinin talep ve önerileri dinleyen Karaman Mimaroba mahallesi Muhtarı Cengiz Üstünyer’le de sohbet etti. Piknikte Karaman Zeki Erdoğan’a, Dernek Yönetimi tarafından plaket takdim edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam