Gazilerimizin şeref ve kahramanlık günü kutlu olsun

Bartın Genç İş Adamları Derneği Başkanı Egemen Kemik ‘ 19 Eylül Gaziler Günü’ mesajı yayınladı.

Gazilerimizin şeref ve kahramanlık günü kutlu olsun Güncel

Haber Merkezi 
Bartın Genç İş Adamları Derneği Başkanı Kemik mesajında,” 19 Eylül tarihi, muharebe meydanlarında canlarını ortaya koyarak savaşan, fedakar ve kahraman gazilerimizin şeref ve kahramanlık günüdür. 19 Eylül, tüm gazilerin Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile bütünleştiği bir gündür. Gururla taşıdığımız gazi unvanı, Atamızdan biz gazilere intikal eden en büyük mirastır. 
Tarih sahnesinde şehit ve gaziler veren Türk milleti, dün olduğu gibi bugünde aynı şuurla 30 yılı aşkın süredir terörle mücadelede bağımsızlığı, demokrasisi, cumhuriyeti ve vatanın bölünmez bütünlüğü için göğsünü tanklara, mermilere siper etmiş, şehit ve gaziler vererek Devletine ve Bayrağına sahip çıkmıştır. 
Bu duygu ve düşüncelerle bu güzel vatanı bizlere bırakan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimi rahmetle anıyor, hayatta olan kahraman gazilerimizin, Gaziler Günü kutluyor, saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Sizler, en büyük Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yaşayan birer temsilcilerisiniz. Sizler, şehitlerimiz ile birlikte Cumhuriyetimizin teminatı ve temel taşlarısınız’ diyerek sözlerini sona erdirmiştir.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam