PTT %25 indirim kampanyasını yıl sonuna kadar uzattı

Muhammet Civan Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.) tarafından yaza özel olarak uygulanan %25 indirim kampanyası yıl sonuna kadar uzatıldı.

PTT %25 indirim kampanyasını yıl sonuna kadar uzattı Güncel

 

 

PTT Bartın Başmüdürlüğü’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.) tarafından yaza özel olarak uygulanan %25 indirim kampanyasının yıl sonuna kadar uzatıldığı duyuruldu.

Buna göre 31 Aralık 2018 tarihine kadar bireysel göndericiler tarafından postaya verilecek tüm APS kurye, posta kargosu ve kargo gönderilerine mevcut Posta ve Telgraf Ücret Tarifesi üzerinden yüzde 25 oranında indirim uygulanacağını” bildirdi.

%25 indirim

PTT Bartın Başmüdürlüğü’nden yapılan açıklamada kampanya ile ilgili şöyle denildi; “Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), yaygın, güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmetlerinin yanı sıra çeşitli kampanyalarıyla da müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

PTT A.Ş. 24 Mayıs-31 Ağustos 2018 tarihleri arasında düzenlediği dev indirim kampanyasını yıl sonuna kadar uzatma kararı aldı. Buna göre, 31 Aralık 2018 tarihine kadar bireysel göndericiler tarafından postaya verilecek tüm APS kurye, posta kargosu ve kargo gönderilerine mevcut Posta ve Telgraf Ücret Tarifesi üzerinden yüzde 25 oranında indirim uygulanacak.

 

Ürün ve hizmetlerini geliştirirken insan odaklı bir anlayış benimseyen PTT A.Ş., söz konusu kampanyayla müşteri memnuniyetinin daha da artırılmasını hedefliyor. Kaliteli hizmete oldukça uygun fiyatla ulaşmayı mümkün kılan indirim kampanyası, aynı zamanda müşterilerin aile bütçelerine önemli katkı sağlıyor.”

 

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam