AÖF’den sınavsız ikinci üniversite sınavı bugün başlıyor

Anadolu Üniversitesi AÖF ikinci üniversite duyurusu yaptı. AÖF ikinci üniversite başvuruları 11 Eylül Salı günü başlayacak. Son başvuru tarihi 21 Eylül olarak duyuruldu.

AÖF’den sınavsız ikinci üniversite  sınavı bugün başlıyor Güncel

Haber Merkezi
Anadolu Üniversitesi tarafından ikinci üniversite kayıt ve başvuru duyurusu yayımlandı. Açıköğretim Fakültesi internet adresinden yayımlanan duyuruda AÖF ikinci üniversite kayıt tarihleri, kayıt ve başvuru esasları, başvuru şartları gibi genel bilgilere yer verildi.
Yayımlanan açıklamaya göre lisans eğitimini bitirmiş ya da devam edenler lisans ve önlisans programlarına, önlisans eğitimini bitirmiş ya da devam edenler ise önlisans programlarına başvurabilecek. Hala AÖF’te kayıtlı olanlar ikinci üniversiteye kayıt yaptıramayacak.
AÖF ikinci üniversite başvuruları 11 Eylül Salı günü başlayacak. Son başvuru tarihi 21 Eylül olarak duyuruldu. Adayların öncelikle internetten başvuru yapması, daha sonra kayıt yaptırması gerekecek. Bu iki işlemden birinin yapılmaması durumunda kayıt alınmayacak.
Kayıt belgelerinin eksik olması durumunda kayıt yapılmayacak. İşlemlerin aksamaması adına 15 Eylül Cumartesi günü de AÖF büroları açık tutulacak. Duyuruda kayıt süresinin uzatılmayacağı ifade edildi. 


 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam