Akın ve MHP Teşkilatından Bahçeli’ye ziyaret

Haber Merkezi Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Murat Demir ve Kadın Kolları İl Başkanı Nuran Akmaz Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti.

Akın ve MHP Teşkilatından Bahçeli’ye ziyaret Güncel

 

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Murat Demir ve Kadın Kolları İl Başkanı Nuran Akmaz Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Murat Demir ve Kadın Kolları İl Başkanı Nuran Akmaz Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti. Ziyaret esnasında Bartın Belediyesi’nin devam eden projeleri hakkında MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye bilgiler veren Başkan Akın, Bartın’ın gelişerek değişimi için var güçleriyle çalıştıklarını, milliyetçi ve üretken belediyecilik anlayışıyla Bartın’da her vatandaşa hürmet göstererek, kucaklayıcı olmaya devam ettiklerini söyledi. Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Belediye Başkanı Cemal Akın, MHP Genel Merkezini ziyaret ettik ve burada da genel başkanımıza Bartın’daki çalışmalarımızı hakkında bilgiler verdik. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey de, çalışmalarımızda başarılar dileyerek tüm hemşerilerimize selamlarını iletti” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam