Siz hala Cafe de Limon’a gitmediniz mi?

Bartın Valiliğinin arka tarafında 2 ay önce hizmete giren Cafe de Limon, çocuklar için oluşturulmuş özel oyun alanıyla, zengin yiyecek- içecek menüsüyle ve adına yakışır sarı renklerin hakim olduğu dekorasyonuyla aileler de dahil olmak üzere her kesime hitap edecek şekilde düzenlenmiş zengin konseptiyle müşterilerini bekliyor.

Siz hala Cafe de Limon’a gitmediniz mi? Güncel

Bartın’da dekorasyonuyla içinizi açan ferah bir mekanda eşinizle ve çocuklarınızla kahvaltı yapmak istiyorsanız Bartın Valiliğinin arka tarafında2 ay önce hizmete giren Cafe de Limon bunun için tam bir biçilmiş kaftan. Adından da anlaşılacağı üzere sarı renklerin hakim olduğu mekanda reçelinden börek çeşitlerine sebzelerden meyve çeşitlerine kadar ev yapımı tadında kahvaltı yapmanız mümkün. Üstelik siz eşinizle kahvaltı yaparken Cafe de Limon çocukları da unutmamış. Eğer çocuğunuz bu sürede sıkılırsa ya da gitmek isterse çocuğunuzu Cafe de Limon’un onlar için özel olarak oluşturduğu oyun alanında eğlendirmeniz mümkün.

Çocuklar için özel oyun alanı

Oyun alanında ise neredeyse yok yok. Mini bir satranç alanı. Küçük bir top havuzu. Yine çocukların bolca oynamaktan zevk aldığı büyük toplar... Minik zeka geliştirici oyuncaklar… Ayrıca çizgi film izlemek isteyenler içinde televizyon. Oyun alanının dikkat çeken diğer bir unsuru da alanın oldukça hijyenik olması.  Temiz galoşlarla girilen oyun alanında çocuğunuzun gönül ferahlığıyla oynamasına izin verebilirsiniz.

Yine çocuklara özel kütüphane

Cafe de Limon’da çocuklar için oluşturulan alan sadece çocuk alanı değil. Aynı zamanda mini bir kütüphanede bulunuyor. Kütüphanenin en dikkat çeken yönü de içinde her yaşta çocuğa hitap eden kitapların bulunması.  Alinizle vakit geçirmek için Cafe de Limon’u seçtiyseniz çocuğunuz ister 7 yaşında olsun isterse 15 yaşında Cafe de Limon’da kaldığınız süre boyunca bu kütüphanede ilgisini çeken her kitabı bulup okuyabilir.

Hedef kaliteli ve düzgün hizmet

Cafe de Limon’un sahibi Songul Karataş, Bartın’da çok yakın bir zamanda ailelerin ilk tercihi arasında yer alacağa benzeyen mekanı düzenlediği kahvaltıyla basına tanıttı. Basın mensuplarıyla bol bol sohbet eden Karataş Cafe de Limon’un konseptini, müşteri portföyünü ve hedeflerini anlattı.  İşletmenin konseptini ilk olarak çocuklar üzerine kurduklarını ifade eden Karataş sadece ailelere değil her kesimden müşteriye hitap etmek istediklerini ifade ederek hedeflerinin kaliteli, düzgün bir hizmet vermek olduğunu söyledi.

Ev yapımı zengin menü çeşidi

Hoşça vakit geçirmek için Cafe de Limon’u seçen inşalara birbirinden zengin ev yapımı tadında menü seçeneklerinin olduğunu dile getiren Karataş menüde yer alan yiyecekleri ise kendi mutfaklarında yaptıklarını ve asla donmuş ürün kullanmadıklarını dile getirdi. Kendinin çocuk gelişimi mezunu olduğunu ifade eden Karataş bundan dolayı çocuklar için de özel menüler oluşturduklarını ve özellikle glüten hassasiyeti olan çocuklar için de glütensiz menüler oluşturacaklarını belirtti.

Karataş, aileleri kaliteli ve sağlıklı hizmetin nasıl olması gerektiğini görmeleri için  Cafe de Limon’a davet etti.

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam