Encümen, 16 konuyu karara bağladı

İl Encümeni, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış başkanlığında toplandı. Toplantıda 16 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

Encümen, 16 konuyu karara bağladı Güncel

İl Encümeni,  İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış başkanlığında toplandı. Toplantıya İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, İl Genel Meclisi Üyeleri Recep Regaip Bayraktar ve İrfan Ekmekçi, atanmış üyeler M. Levent Çam ve Zühal Buyuran ile İl Encümen Müdür Vekili Yüksel Uğur, İmar ve Kentsel İyileştirme Müdür Vekili İlker Sarıkaya, Plan Proje Yatırım İnşaat Müdürü Yılmaz Hızoğlu ve Mali Hizmetler Müdür Vekili Serap Birinci, Ziraat Bankası Bartın Şubesi Müdürü Vural Çapar katıldı.

Otobüs terminaline Ziraat Bankası ATM’si konulacak

Toplantıda Bartın Şehirlerarası Otobüs Terminaline Ziraat Bankasına ait ATM konulmasına karar verilirken ATM konulacak 6 metrekarelik alan 640,80 TL’ye kiralandı.  Mali Hizmetler Müdürlüğünün 2019 Mali Yılı Bütçesi, Çalışma ve Yatırım Programı ve Performans Planı konulu olmak üzere 3 evrakı İl Encümeni İnceleme Komisyonuna havale edildi. Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne ait ödenek talebi İl Genel Meclisine sunulurken 4 köye yardım yapılmasına karar verildi. Toplantıda  İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğüne ait 10 adet ifraz, ifraz tevhid ve imar konuları, olmak üzere toplam 16 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam