Lider Dünyam ve Akın’dan site yöneticilerine kahvaltı

Lider Dünyam Apartman Yöneticiliği ve Temizlik Hizmetleri Sahibi Mustafa Çelik ve Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın’daki site yöneticileri ve denetçileriyle kahvaltıda bir araya geldi. Gazhane Kültür Parkında düzenlenen kahvaltıda Çelik, Lider Dünyam’ın Bartın’ı apartman yöneticiliğine alıştırdığını ifade ederken Başkan Akın da Bartın’daki sitelerin ve apartmanların sorunlarını ve sıkıntılarını çözmek için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

Lider Dünyam ve Akın’dan site yöneticilerine kahvaltı Güncel

Lider Dünyam Apartman Yöneticiliği ve Temizlik Hizmetleri Sahibi Mustafa Çelik ve Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın’daki site yöneticileri ve denetçileriyle kahvaltıda bir araya geldi. Gazhane Kültür Parkında düzenlenen kahvaltıya Mustafa Çelik’in eşi Derya Çelik, Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik site yöneticileri ve denetçileri katıldı. Birlik  ve beraberliği güçlendirmek için bu kahvaltıyı organize ettiklerini ifade eden Lider Dünyam Apartman Yöneticiliği ve Temizlik Hizmetleri Sahibi Mustafa Çelik, “Lider Dünyam Apartman Yöneticiliği ve Temizlik Hizmetleri, 2015 yılında kurulan bir firma. 2,5 yılda da önemli mesafeler kat ettik. İlk başladığımız dönemde Bartın apartman yöneticiliğine alışık olmayan bir ildi. Ama biz firma olarak halkımızı apartman yöneticiliğine alıştırdık. Firma olarak ortalama 16 kişilik bir istihdam sağlıyoruz. Bartın Belediye Başkanımız Cemal Akın’ın katkılarıyla apartmanlardaki sorunların ve sıkıntıların çözümünü bugüne kadar rahatlıkla halettik. Vatandaşlarımızı da bu konuda mağdur etmedik. Bugün de sizlerle bir araya gelerek birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek istedik. Herkese programımıza teşvik ederek bizleri onurlandırdığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Akın: “Siteleri ve apartmanları güzelleştirmemiz gerekiyor”

Bartın Belediyesi olarak apartmanların ve sitelerin sıkıntısını birebir gidermeye çalıştıklarını belirten Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın da şöyle konuştu:

“Bartın Belediyesi olarak ilimizde sosyal donatı alanları da dahil olmak üzere birçok hizmet veriyoruz. Ancak yaptığımız bu güzelliklere apartmanlarımız ve sitelerimizin de güzelliklerini eklememiz gerekiyor. Sadece Bartın Belediyesinin sokaklarda ve parklarda yaptığı güzellikler değil, bunun yanında apartmanlardaki güzellikleri de katması gerekiyor. Bu nedenle Lider Dünyam başta olmak üzere apartman yöneticiliği firmaları çok önemli ve sizlerde bu firmalarla birebir çalışan insanlarsınız.

“Sorunları birebir çözmeye çalışıyoruz”

Bizler apartmanların ve sitelerin sıkıntısını birebir gidermeye çalışıyoruz. Çünkü sizler ne kadar güzel yol yaparsanız yapın yaptığınız yerdeki sitelerin ya da apartmanların önünde bir sıkıntı varsa o yaptığınız güzel yolun da bir anlamı kalmıyor. Bunun için 400 bin kilometrelik yol ağımızdaki her noktaya kanunlar çerçevesinde elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yardımcı olmamız içinde sizlerden ve apartman yöneticilerinden bilgi almamız gerekiyor. Sizlerin daire amirlerimizle birlikte emrindeyiz. Sizler varsanız bizler varız. Sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum.”

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam