Belediyeden Sünnet Şöleni

Bartın Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Toplu Sünnet Şöleni, bu yılda gerçekleştirildi. Bu yıl Sünnet Şöleninde 16 çocuk erkekliğe ilk adımlarını atarken Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, bu tür ekinlikleri yapmaya devam edeceklerini söyledi.

Belediyeden Sünnet Şöleni Güncel

Bartın Belediyesi’nce her yıl geleneksel olarak düzenlenen Toplu Sünnet Şöleni bu yıl da gerçekleştirildi. Bu yıl 16 çocuğun sünnet ettirildiği şölen çocukların ailelerin ve yakınlarının da katılımıyla Belediye Sosyal Hizmet Merkezi’nde düzenlendi. Şölen öncesi davul zurna eşliğinde kent merkezinde konvoy ile gezdirilen çocuklar daha sonra doyasıya eğlendi. Şölene Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık, TSO Meclis Başkanı Adem Akpürçek, MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altunok, MHP Kadın Kolları Başkanı Nuran Akmaz da katıldı.

Akın’dan çocuklara sünnet hediyesi

Kur’an-ı Kerim tilaveti yapılar dualarında edildiği şölende Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın çocuklara hediye vermeyi de ihmal etmedi. Bu tür etkinlikleri yapmaya devam edeceklerini ifade eden Akın, “Bartın Belediyesi olarak artık geleneksel hale getirdiğimiz bu güzel organizasyonu bu yıl da gerçekleştirdik. Bugün 16 çocuğumuz daha bahtlarını açık edecek şekilde dualarla sünnet oldu. Bu organizasyonda emeği geçen herkese de çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra bu tür etkinlikleri yapmaya inşallah yine devam edeceğiz. Sevdiklerinizle, sevdiklerimizle birlikte Allah bu mübarek günde hepimize sağlık ve huzur versin. Çok teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

 

 

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam