Yolun açık olsun Ayhan Acar

DHA Bartın Muhabiri Ayhan Acar, Türkiye’nin ve Muğla’nın gözde turistik ilçelerinden Bodrum’un DHA Bürosuna büro şefi olarak atandı. Bartın’da uzun zamandır birlikte çalıştığı meslektaşları ise Acar’a veda programı düzenledi. Zaman zaman duygusal anların yaşandığı veda akşamında meslektaşları bundan sonra gazetecilik hayatına Bodrum’da devam edecek olan Acar’a başarılar diledi.

Yolun açık olsun Ayhan Acar Güncel

DHA Bartın Muhabiri Ayhan Acar,  Türkiye’nin ve Muğla’nın gözde turistik ilçelerinden Bodrum’un DHA Bürosuna büro şefi olarak atandı. Bartın’da uzun zamandır birlikte çalıştığı meslektaşları ise Acar’a veda programı düzenledi. Veda akşamında zaman zaman duygusal anlar yaşanırken gazeteciler Ayhan Acar’la birlikte gittikleri haberlerde başlarına gelen komik ve enteresan anları anlatarak hem güldü hem de o zamanları yeniden andı. 22 yıllık meslek yaşamında Bartın basına çok şey katan Acar, Bartın’daki dostlarından, arkadaşlarından ve meslektaşlarından ayrılacak olmanın üzüntüsünü yaşadığını ancak mesleki kariyeri açısından da bu atamanın kendisini çok sevindirdiğini ifade etti. Bundan dolayı hem hüznü hem de sevinci bir arada yaşadığını belirten Acar önemli olanın dostlukların kalıcı ve her zaman hatırlanması olduğunu söyledi.

Uzun yıllar Ayhan Acar’la birlikte çalışan gazeteciler ise Acar’ın hem kişiliğiyle hem de mesleki tecrübeleriyle kendilerine çok şey kattığı dile getirerek bundan sonra gazetecilik mesleğine Bodrum’da devem edecek olan Acar’a başarılar diledi.

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam