Akın, bayramı yoğun geçirdi

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın bayramın ilk gününden itibaren yoğun bir bayramlaşma trafiği içerisine girerek toplumun tüm kesimleriyle bayramlaştı.

Akın, bayramı yoğun geçirdi Güncel

Yoğun bayramlaşma trafiğine bayram öncesinde esnaf ziyaretleriyle başlayan Belediye Başkanı Cemal Akın bayramın ilk gününden itibaren Bartın Valiliği, Bartın Garnizon Komutanlığı, Bartın Jandarma Alay Komutanlığı, Bartın İl Emniyet Müdürlüğü,  Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanlığı ve Türk Eğitim Sen Bartın Şube Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma programlarına katıldı.  Akın ayrıca Bartın Minik Kalpler Derneği Sevgi Evleri ve Bartın Şehitliği ziyaretlerinde bulundu.

Esnaf ve vatandaşlarla bayramlaştı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın bayram boyunca mahalleleri ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bayramlaştı. Başkan Cemal Akın ayrıca Mustafa ve Rıfat Güneş’in,  Ahmet ve Müzeyyen Makar’ın ve Ersin Ok’un Bayram davetine icabet etti.

“Bu bayramda da vatandaşlarımızla bir arada olduk

Konu ile ilgili açıklama yapan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “Bayramlarımız birlik ve beraberlik duygularını pekiştiren çok özel günlerimizdir. Hep birlikte bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu bayramda da çeşitli programlar, belediyemize ziyaretler ve bizim gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle vatandaşlarımızla bir arada olduk. Mahalle ziyaretlerimizde vatandaşlarımızla bayram sofralarında bir araya geldik. Allah daha nice bayramlara kavuşmayı ve bu güzellikleri birlikte yaşamayı nasip etsin” dedi.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam