PTT’den Kurban Bayramına özel kampanya

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.) Bartın Baş Müdürlüğü, Kurban Bayramı’na özel 14-20 Ağustos 2018 tarihleri arasındaki iş günleri içerisinde postaya verilecek yurt içi posta kargosu ve APS kurye gönderilerine yüzde 25 indirim uygulanacağı açıkladı.

PTT’den Kurban Bayramına özel kampanya Güncel

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.),tarafından özel gün ve haftalarda düzenlenen kampanyalar devam ediyor. Bu kapsamda PTT Bartın Başmüdürlüğü’nden yapılan duyuruda Kurban Bayramı’na özel kampanya düzenlendiği belirtildi. PTT Bartın Başmüdürlüğü’nden yapılan açıklamada Kurban Bayramı kapsamında  14-20 Ağustos 2018 tarihleri arasındaki iş günleri içerisinde postaya verilecek yurt içi posta kargosu ve APS kurye gönderilerine yüzde 25 indirim uygulanacağı belirtildi.

Tebrik kartları PTT’den

PTT Bartın Başmüdürlüğü’nden yapılan duyuruda şöyle denildi; “PTT A.Ş., 14-20 Ağustos 2018 tarihleri arasındaki iş günleri içerisinde postaya verilecek yurt içi posta kargosu ve APS kurye gönderilerine yüzde 25 indirim uygulayacak. Herhangi bir indirimden faydalanan gönderiler, ayrıca bu indirimden yararlanamayacak. Şirket, kampanya kapsamında Kurban Bayramı’na özel tebrik kartları da hazırladı. Birbirinden güzel tebrik kartları PTT işyerlerinden ücretsiz edinilebilecek. Tebrik kartlarının posta ücreti ise müşterilerden tahsil edilecek.”

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam