Camcı, Kurban Bayramını kutladı

AK Parti Bartın Belediye Meclis Üyesi İlker Camcı yayımladığı mesajda Bartınlıların Kurban Bayramını kutladı. Camcı mesajında “Bayramlar; kardeşlik, birlik, beraberlik ve dostluk duygularının en üst seviyelerde yaşandığı müstesna günlerdir” dedi.

Camcı, Kurban Bayramını kutladı Güncel

AK Parti Bartın Belediye Meclis Üyesi İlker Camcı bir mesaj yayımlayarak Bartınlıların Kurban Bayramını kutladı. Camcı mesajında “Bayramlar; kardeşlik, birlik, beraberlik ve dostluk duygularının en üst seviyelerde yaşandığı müstesna günlerdir. Yetimlerin, öksüzlerin, gariplerin, güçsüzlerin, darda kalmışların güldüğü, komşuluk ve akrabalık ilişkilerinin sıklaştığı, milletimizin kenetlendiği zamanlardır. Zira bu bayramın özünde;  infak etmek yani paylaşmak, bölüşmek, dayanışma içinde olduğumuzu göstermek vardır. Kurban, birlik ve beraberlik bayramıdır. İnanıyorum ki; bu kurban bayramı da, insanımızın yaşadığı her yerde, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı, kardeşlik ve aidiyet duygusunu daha da pekiştirecektir. Bizim anlayışımıza göre, komşusu açken tok yatan bizden değildir. Onun için bu bayramda, bütün vatandaşlarımız, kendi çevrelerindeki yoksullara, kimsesizlere, yetim ve öksüzlere, ihtiyaç sahiplerine, şehit yakınlarına, gazilerimize kucak açmalı ve sahip çıkmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, kurban bayramımızın ülkemizle beraber tüm insanlığa barış ve esenlik getirmesini, hac görevini gerçekleştiren kardeşlerimizin ibadetlerinin kabul olmasını Yüce Allah’dan temenni ediyorum. Terör olaylarında hayatını kaybeden şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyor, ailelerine sabır ve metanet diliyorum. Bizimle aynı coğrafyada şuan zulüm altında bulunan müslüman kardeşlerimizin de bir an evvel barış ve özgürlüklerine kavuşmalarını, bütün çocukların neşe içinde bayram kutlamasını, yüzlerinin, gözlerinin gülmesini yürekten diliyor; her birinin gözlerinden öpüyorum. Allah, bayram sevincimizi, birliğimizi, beraberliğimizi daim kılsın diyor, Mübarek Kurban Bayramınızı en içten duygularımla tebrik ediyorum” dedi

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam