Balık’tan ortak akıl birliği çağrısı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından gerçekleştirilen Meslek Komitesi Toplantıları kapsamında 3-5-6-9 ve 10. Meslek Komiteleri temsilcileri bir araya geldi. Bartın TSO Başkanı Halil Balık toplantıda yaptığı konuşmada sektörsel sorunların çözümü için ortak akıl birliği çağrısında bulunarak “Her türlü fikre ve projeye hazırız” dedi.

Balık’tan ortak akıl birliği çağrısı Güncel

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen Meslek Komitesi Toplantılarının Ağustos ayağı Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Lokalinde gerçekleştirildi. Ağustos Ayı Meslek Komitesi Toplantısında Bartın TSO Başkanı Halil Balık, yönetim kurulu üyeleri, 3-5-6-9 ve 10. Meslek Komiteleri temsilcileri bir araya geldi. Toplantının açılış konuşmasını yapan TSO Başkanı Halil Balık,  “Yoğun çalışmalarınızdan vakit ayırarak toplantımıza katılan tüm Meslek Komitesi üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Ticaret ve Sanayi Odası olarak hem ilimizin hem de üyelerimizin yararına olan tüm faaliyetlerde bulunmaya, çözüm odaklı çalışmaya devam ediyoruz. Her türlü fikre projeye hazırız, yeter ki sizlerden talep gelsin. Bunun için her ay yapılan Meslek Komitesi toplantılarına önem veriyoruz. Sektörlerimiz deki sorunları dile getirerek ortak akıl birliği yaparak ancak bu şekilde çözüme ulaşabileceğimize inanıyorum. Bu gün bunun için siz değerli meslek komitesi üyelerimiz ile bir araya geldik'' dedi.

Toplantıda, meslek komitesi üyelerinin görüş ve önerilerini dile getirmesinin ardından sektöre ait durum değerlendirmesi yapıldı.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam