İsmail YK, Bartın’daydı

Ünlü sanatçı İsmail YK, Almanya’dan komşusu olan arkadaşını ziyaret etmek için Bartın’a geldi. İsmail YK’yı Bartın Merkeze bağlı Ulugeçit Ambarcı Köyünde görenler ise hatıra fotoğrafı çektirmek için adeta sıraya girerken Ünlü Sanatçı Bartın’ın sahillerini de gezdi.

İsmail YK, Bartın’daydı Güncel

Ünlü sanatçı İsmail YK, Almanya’dan komşusu olan arkadaşını ziyaret etmek için Bartın Merkeze bağlı Ulugeçit Ambarcı Köyüne geldi. İsmail YK’nın köye geldiğini duyanlar onu görmek ve fotoğraf çektirmek için adeta sıraya girdi. Mütevazi ve alçakgönüllü kişiliği ile tanınan İsmail YK, köy kahvesine giderek vatandaşlarla sohbet etti, bol bol fotoğraf çektirdi. Köy camisini de ziyaret eden ünlü sanatçı, yaz Kur’an kursu öğrencileri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

“Burası Brezilya değil, Güzelcehisar”

Köyde yoğun bir ilgi ile karşılanan  İsmail YK, Bartın’ın sahillerini gezmeyi de ihmal etmedi. Mugada ve Güzelcehisar’a giden İsmail YK, Güzelcehisar’dan canlı yayın yaptı. “Hayranlarına manzarayı görüyorsunuz, bilin bakalım burası neresi diye soran YK,  Güzelcehisar sahilinden övgüyle söz ederek “Almanya değil, Londra değil, Fransa değil, Brezilya değil Türkiye’nin Bartın şehrinde Güzelcehisar sahilindeyiz. Buraya sevdiğimiz dostlarımızı ziyarete geldim. Çok güzel ağırladılar, onlara çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam