AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Geldi, Bartın'da

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, Bartın’ı ziyaret ederek AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Bartın Yerel Yönetimler İstişare Toplantısına katıldı.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Geldi, Bartın'da Güncel

AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Bartın Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi’nin katılımıyla parti binasında gerçekleştirildi. AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı’nın yanı sıra toplantıya İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Amasra Belediye Başkanı M. Emin Timur, Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez, Merkez İlçe Başkanı Yusuf Ziya Aldatmaz, Kadın Kolları Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, Gençlik Kolları Başkanı Ali Kıranoğlu, ilçe başkanları, Belediye Meclis Üyeleri ve il yönetimi katıldı. 

Sorunlar tespit edilip çözümler  istişare edildi

Toplantı ile ilgili bilgi veren İl Başkanı Turhan Kalaycı, toplantıya katılan AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi’ye teşekkür etti. AK Parti'nin siyasette kendisi ile yarıştığı ifade eden Kalaycı; “Başkan Yardımcımız Sayın Mehmet Geldi il ve ilçe belediyelerimizi yerinde ziyaret ediyor. AK Parti İl Başkanlıklarında tertip edilen Yerel Yönetimler İstişare Toplantılarına da katılarak değerlendirmelerde bulunuyor. Bu kapsamda da bugün ilimizi ziyaret ediyor. Bu tür ziyaretlerle belediyelerimizin hizmet alanları ve ne gibi problemlerle karşılaşıldığı tespit ediliyor. Çözümler noktasında istişareler yapıp daha sağlıklı işler yapılması sağlanıyor. İnşallah tüm ilçe, belde ve köylerimizde hizmetler daha güzel çalışmalarla devam edecek. Bizler de bu çalışmalara katkı sunmaya devam edeceğiz. Bizlere gerçekleştirdiği ziyaretten ötürü Başkan Yardımcımız Sayın Mehmet Geldi Beyefendiye teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam