Tunç, Sülek ve Ellibaş’ı ziyaret etti

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, İl Başkan Yardımcısı Giray Gülsoy ile birlikte Kozcağız Beldesi Sülek ve Ellibaş köyünde ziyaretlerde bulundu.

Tunç, Sülek ve Ellibaş’ı ziyaret etti Güncel

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, İl Başkan Yardımcısı Giray Gülsoy ile birlikte Kozcağız Beldesi Sülek ve Ellibaş köyünde ziyaretlerde bulundu. Tunç, Sülek Köyünde Köy Muhtarı Ramis Aydın’ın torunu Hamza Fırat’ın sünnet törenine katıldı. Ailesini tebrik eden Yılmaz Tunç vatana millete hayırlı bir evlat olması temennisinde bulundu. Daha sonra köyde bulunan Çobanoğlu Göleti’nde, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, AK Parti Bartın İl Başkan Yardımcısı Giray Gülsoy, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış ve Muhtar Ramis Aydın ile birlikte incelemelerde bulundu.

KÖYDES’ten bin 500 projeye 130 milyon TL

Sülek Köyü’nün ardından Ellibaş Köyünü ziyaret eden Tunç, burada köy kahvehanesinde çay sohbetleri yaptı. Köylerin daha yaşanabilir yapmak için AK Parti hükümetleri döneminde KÖYDES’ten bin 500 civarında projeye 130 milyon TL harcadıklarını belirten Tunç, köylerin alt yapı, üst yapı çalışmaları olmak üzere içme suyu, yol problemlerini çözdüklerini ve sağlık alanında da önemli mesafeler alındığını söyledi. Köy muhtarı Nuri Çiftçi ve köy sakinleri Yılmaz Tunç’a ziyaretleri ve gerçekleştirilen yatırımlar için teşekkürlerini ilettiler.

Ellibaş Aile Sağlığı Merkezini inceledi

Geçen yıl hizmete giren  Ellibaş Aile Sağlığı Merkezinde de incelemelerde bulunan Milletvekili Tunç, buradaki  ve çevre köylerde bulunan vatandaşlara  daha verimli sağlık hizmeti sunabilmek için 2 hekimli ve lojmanlarıyla birlikte modern sağlık tesisinin inşa edildiğini ve halka hizmet vermeye başladığını söyleyerek, “Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere yapımında katkı veren  bakanlarımıza il yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam