PTT’den bayrama özel Tebrik Kartı Kampanyası

Ramazan Bayramında bayrama özel Tebrik Kartı Kampanyası düzenleyen Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.) aynı şekilde Kurban Bayramına da özel Tebrik Kartı Kampanyası düzenliyor.

PTT’den bayrama özel Tebrik Kartı Kampanyası Güncel

Ramazan Bayramında bayrama özel Tebrik Kartı Kampanyası düzenleyen Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.) aynı şekilde Kurban Bayramına da özel Tebrik Kartı Kampanyası düzenliyor. Kampanyayla ilgili açıklama yapan Bartın PTT Başmüdürlüğü "Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), özel gün ve haftalarda kampanyalar düzenleyerek müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam etmekte olup,  2018 yılı Kurban Bayramı için kampanya düzenlemiştir. Söz konusu kampanya kargo gönderilerine indirimi ve birbirinden güzel tebrik kartlarının ücretsiz dağıtımını kapsıyor. Buna göre Şirketimiz Kurban Bayramı öncesindeki 5 iş gününe denk gelen tarihlerde  postaya verilecek yurt içi posta kargosu ve APS kurye gönderilerine yüzde 25 indirim uygulayacaktır. Herhangi bir indirimden faydalanan gönderiler ayrıca bu indirimden yararlanamayacaktır” dedi.

PTT’den bayrama özel tebrik kartları

Kurban Bayramına özel tebrik kartlarının da hazırlandığını kaydeden PTT, “PTT A.Ş. Kurban Bayramı kampanyası çerçevesinde tebrik kartları da hazırladı. İlgi çekici tasarım ve görsellerle Bayramın güzelliğini yansıtan tebrik kartları tüm PTT işyerlerinden ücretsiz edinilebilecek. Tebrik kartlarının posta ücreti ise müşterilerden tahsil edilecek” ifadelerinde bulundu.  

 

 

 

 

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam