Tolga, son yolculuğuna uğurlandı

Kozcağız Beldesinde ırmağa düşerek hayatını kaybeden 8 yaşındaki Tolga Kerim Ateş, Kozcağız Beldesindeki Ulu Camide düzenlenen cenaze töreniyle ailesinin ve yakınlarının gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

Tolga, son yolculuğuna uğurlandı Güncel

Kozcağız Beldesinde Pazar günü meydana gelen olayda 8 yaşındaki Tolga Kerim Ateş, ailesine ait inekleri aramaya çıktığı sırada dengesini kaybederek ırmağa düşmüştü. Yanında bulunan arkadaşlarının çığlığı üzerine olay yerinden geçen kepçe operatörü Yücel Dikyol, ırmağa girerek minik Tolga’yı sudan çıkartmıştı. Olay yerine gelen 112 acil sağlık ekipleri tarafından Bartın Devlet Hastanesine kaldırılan Ateş,  tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetmişti. 

Minik tolga göz yaşları arasında defnedildi

Minik Tolga bugün ailesinin ve sevenlerinin gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. Cenazesi, Bartın Devlet Hastanesi morgundan alınarak Kozcağız Beldesindeki Kocameşe Mahallesi'ndeki evinin önüne getirilen Ateş için Kur'an-ı Kerim okundu ve dua edildi. Ateş'in cenazesi, daha sonra Ulu Camisi'ne götürülürken burada öğle vakti kılınan namazın ardından Şar Mahallesi'ndeki Aile Mezarlığı'nda toprağa verildi.  Bartın Hergün Gazetesi olarak minik Tolga’ya Allah’tan rahmet ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.

 

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam