Çakma ürün satan şebekeye operasyon

Bartın Merkeze bağlı Hasankadı Beldesinde jandarma ekiplerince düzenlenen operasyonda taklit ürünleri orijinal gibi satan şebeke üyeleri yakalandı. Operasyonda birçok sahte imitasyon ürün, bir miktar uyuşturucu madde ve yüklü miktarda para ele geçirildi.

Çakma ürün satan şebekeye operasyon Güncel

Bartın İl Jandarma Komutanlığınca Bartın Merkeze Bağlı Hasankadı Beldesinde marka ürünlerin taklitlerini orijinal gibi satışa sunan şebekeye operasyon düzenlendi. Operasyon kapsamında 2 şüpheli Kozcağız’da araç içerisinde 2 şüpheli ise Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde yakalandı. Araç ve şahısların üzerlerinde yapılan aramalarda birçok sahte imitasyon ürün, bir miktar uyuşturucu madde ve yüklü miktarda para ele geçirildi.

4 şüpheli adliyeye sevk edildi 

İl Jandarma Komutanlığınca taklit ürün satışı yapan şebekeye yönelik operasyona ilişkin yapılan açıklamada, “01 Ağustos 2018 tarihinde Bartın İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Merkez İlçe Hasankadı Beldesinde marka ürünlerin ismini taklit edip, orijinal gibi satışa sunan ve vatandaşlara bu sahte ürünleri satarak dolandıran suç şebekesine operasyon düzenlendi. İcra edilen operasyonda 2 şüpheli Kozcağız beldesinde araç içerisinde, 2 şüpheli ise Zonguldak ili Çaycuma ilçesinde yakalandı. Bartın Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı ile gözaltına alınan 4 şüpheli Jandarmadaki sorularının ardından adliyeye sevk edildi. Araç ve şahıslar üzerinde yapılan aramada birçok sahte imitasyon ürün, bir miktar uyuşturucu madde ve yüklü miktarda para ele geçirildi.” ifadelerine yer verildi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam