İnkumu’nda voleybol rüzgârı esti

Bartın Belediyesi tarafından İnkumu Kum Zambağı Festivali etkinlikleri kapsamında düzenlenen Plaj Voleybol turnuvası sona erdi. Yoğun ilgi gören turnuvanın şampiyonu Umut Özel İlk Öğretim Okulu oldu.

İnkumu’nda voleybol rüzgârı esti Spor

15 yıl aradan sonra Bartın Belediyesi organizasyonunda 2017 yılında tekrar düzenlemeye başlanan Plaj Voleybol Turnuvası bu sene yoğun katılım altında gerçekleşti. İnkumu Kum Zambağı Festivali etkinlikleri kapsamında düzenlenen turnuvaya 75 sporcu katılım gösterdi. 12 gün boyunca çekişmeli müsabakalara sahne olan turnuvada Umut Özel İlk Öğretim Okulu şampiyon olurken Çatı Cafe ikinci,  İnkum Doğu karması üçüncü oldu. Sporseverlerin yoğun ilgi gösterdiği turnuvayı Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’da yakında takip etti.

Akın, “Tüm sporcularımızı tebrik ediyorum”

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Cemal Akın, “ 15 yıl aradan sonra 2017 yılında tekrar düzenlediğimiz Plaj Voleybol Turnuvasına halkımız tarafında büyük ilgi gördü. Bu sene ise İnkumu Kum Zambağı Festivali etkinliklerimiz kapsamında gerçekleştirmiş olduğumuz Turnuva daha geniş katılım altında gerçekleşti. 15 takım 75 sporcunun katıldığı turnuva 12 gün sürerken 30 müsabaka gerçekleşti. Halkımız da göstermiş olduğu ilgi bizleri çok mutlu etti. Katılım gösteren tüm sporcu kardeşlerimizi tebrik ediyorum” dedi.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam