Tunç, Cumhuriyet Mahallesinde

AK Parti Bartın Milletvekili ve Adayı Yılmaz Tunç teşkilat mensupları ile birlikte Bartın Merkez Cumhuriyet Mahallesini ziyaret ederek, çay sohbetleri yaptı.

Tunç, Cumhuriyet Mahallesinde Güncel

AK Parti Bartın Milletvekili ve Adayı Yılmaz Tunç teşkilat mensupları ile birlikte Bartın Merkez Cumhuriyet Mahallesini ziyaret ederek, çay sohbetleri yaptı. Samimi bir ortamda gerçekleşen çay sohbetlerinde Tunç, “Yüzde 50’nin üstünde bir çoğunlukla halkın desteğini alarak, Cumhuriyet rejimini ve demokrasiyi daha da güçlendiren, meclisin yetkilerini artıran, yasamayı güçlendiren, diğer taraftan da yürütmeyi çift başlı olmaktan kurtaran, hükümeti tek çatı altında toplayan, yasama ve yürütmeyi birbirinden tamamen ayıran, yargıyı tarafsız hale getiren, kuvvetler ayrılığını tam anlamıyla uygulayan bir hükümet modeline 24 Haziran’da yapılacak seçimle geçiyoruz” dedi.

“2 milletvekiliyle Bartın güç kazanacak”

“Hain odakların, planlarını devreye sokmak için ne kadar yoğun bir istekle üzerimize geldiklerine hep birlikte görüyoruz” diyen Yılmaz Tunç, "Cumhur ittifakının adayı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a verilecek destek, hem ülkemiz hem bölgemiz hem de küresel barış için çok önemli. Yeni dönemde, güçlü hükümet kadar güçlü meclisin de oluşturulması gerekiyor. Bartın’dan AK Parti olarak 24 Haziran seçimlerinde vereceğiniz destekle, mecliste adayımız Yaşar Arslan ile birlikte 2 milletvekili ile temsil edilirsek, hem Bartın güç kazanacak, hem de meclis güç kazanacak” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam