Sahil şeridinde Akın ve Kırşanlı rüzgarı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ve MHP Bartın Milletvekili Adayı Op. Dr. Orhan Kırşanlı, Amasra, Çakraz, Avara, Ahatlar ve Akkonak Köyü’nü ziyaret ederek, esnaf ziyaretinde bulunarak, iftarın sofrasında Cumayanı Köyü sakinleriyle bir araya geldiler.

Sahil şeridinde Akın ve Kırşanlı rüzgarı Güncel

Hafta sonu sahil şeridinde Akın ve Kırşanlı rüzgarı esti. Ziyarette vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı Cemal Akın ve MHP Bartın Milletvekili Adayı Op. Dr. Orhan Kırşanlı’ya Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ercüment Özçelik, MHP Bartın Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, MHP Amasra İlçe Başkanı Bilgehan Doğanel eşlik etti. Belediye Başkanı Cemal Akın gerçekleştirilen ziyaretler ile ilgili yaptığı açıklamasında, “ Vatandaşlarımızla bir araya gelerek, onların istek ve görüşlerini dinliyor, danışan akıl hata yapmaz düsturuyla yola çıkarak fikir alışverişi yapma fırsatını buluyoruz. Mahallelerimizde, sitelerde, ilçelerimizde, beldelerimizde ve köylerimizde toplantılarımızı gerçekleştirmeyi sürdüreceğiz. Fikir fikirden üstündür gerçeğiyle, vatandaşlarımız ile gerçekleştirdiğimiz sohbetlerimiz, çalışmalarımıza yön vermede büyük önem taşıyor. Mahalle ve köy muhtarlarımız başta olmak üzere, bizleri coşkuyla karşılayan ve son derece misafirperverlik sergileyen dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Cemal Akın ve MHP Bartın Milletvekili adayı Op. Dr. Orhan Kırşanlı, Amasra ve Çakraz’da esnafları ziyaret ederek, hayırlı iler, bol kazançlar temennisinde bulunarak, Cumayanı Köyü sakinleri ve muhtarlar ile birlikte iftar sofrasında buluştular.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam