Kaynarca Spor ve Yaşam Parkı’nda tenis rüzgarı

Bartın Belediye Başkanlığı Tenis Turnuvası büyük katılım altında tamamlandı. Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ve MHP Milletvekili Adayı Op. Dr. Orhan Kırşanlı tarafından dereceye giren sporculara madalya ve kupaları takdim edildi.

Kaynarca Spor ve Yaşam Parkı’nda tenis rüzgarı Spor

Bartın’da kültürel, sanatsal, sportif ve birçok alanda faaliyetleri sürdüren Bartın Belediyesi, geçtiğimiz günlerde bir sportif aktiviteye daha imza attı. Bu ay hizmete açılan Kaynarca Spor ve Yaşam Parkı’nda düzenlenen “Bartın Belediye Başkanlığı Tenis Turnuvası” büyük katılım ve ilgi altında tamamlanırken, renkli görüntülere de sahne oldu. Kupa ve madalya töreni Çekişmeli ve heyecanlı geçen müsabakalar sonunda derecece giren sporcular için ödül töreni düzenlendi. Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ın da katıldığı törende MHP Bartın 1’inci sıra Milletvekili Adayı Dr. Orhan Kırşanlı, MHP Bartın Merkez İlçe Başkanı Murat Demir ve tenis antrenörü Ali Güler hazır bulundu. Sporcuları tebrik eden Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, MHP Bartın Milletvekili Adayı Orhan Kırşanlı ve MHP Bartın Merkez İlçe Başkanı Murat Demir birlikte dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları taktim etti.

Akın: “Önümüzdeki yıllarda da gerçekleştirmeyi planlıyoruz”

Turnuva ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “Bartın Belediyesi olarak her alanda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını, taleplerini, isteklerini, sorunlarını karşılamaya çalışıyoruz. En iyi hizmeti ortaya koymak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bu bağlamda her vatandaşlarımızın taleplerini karşılayacak kültürel, sanatsal, sportif gibi birçok alanda aktiviteler ve faaliyetler yapmaya çalışıyoruz. Bunlardan sadece biri olan Bartın Belediye Başkanlığı Tenis Turnuvası’nı bu yılda vatandaşlarımızın katılımı ile gerçekleştirmiş bulunduk. Bunu önümüzdeki yıllarda da gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Çünkü biz Bartın Belediyesi olarak spora da ayrı bir önem veren bir belediyeyiz. Bartın Belediyesi adı altında farklı spor branşlarında takımlarımız ve birçok başarılı sporcu var. Bu genç arkadaşlarımıza spor yapma olanağı sağlarken, hayallerine ve hedeflerine de ulaşması noktasında ön ayak olmaya çalışıyoruz. Bunun yanında Bartın’daki spor kulüplerimize de maddi manevi her türlü desteği vermeye çalışıyoruz. Bundan sonrada vereceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. Bu tenis turnuvasının hayata geçirilmesi noktasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Aynı zamanda turnuvamıza katılan tüm sporcularımıza da teşekkür ediyorum. Onların ve izlemeye gelen vatandaşlarımızın sayesinde turnuvamız ayrı bir boyut kazandı. Güzel ve hoş geçen turnuva sonrasında sporcularımıza kupa ve madalyalarını takdim ettik. Müsabakaya katılan sporcularımıza ve dereceye giren sporcu kardeşlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Dereceye Giren Sporcular

18+ Gençler 1- Ali Kaya / Emin Arslan 2- Servet Baykal

50+ Erkekler 1- İbrahim Keretli / Baha Karaköy 2- Şenol Yılancı / Metin Tunay

Özel Seri 1- Ali Kaya 2- İbrahim Keretli

Özel Seri Censilation 1- Enis Oymak 2- Şahin Akın

Censilation 1- Aykut Oktay Ulu / Yıldıray Erdoğan 2- Kerem Yıldırmak / Engin Ay

Bayanlar 1- Hande Günal / Beynur Oymak 2- Leyla Esentürk / Yeşim Yılmaz

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam