Arslan hafta sonunu yoğun geçirdi

AK Parti Bartın Milletvekili Adayı Yaşar Arslan, hafta sonunu yoğun geçirdi. Abdipaşa Belediyesi tarafından düzenlenen iftar ve spor müsabakaları ödül törenine katılan Arslan, köy ziyaretlerinde de bulundu.

Arslan hafta sonunu yoğun geçirdi Güncel

AK Parti Bartın Milletvekili Adayı Yaşar Arslan, hafta sonunu yoğun geçirdi. İlk olarak Abdipaşa Belediyesi tarafından düzenlenen iftara katılan Arslan, Abdipaşa meydanına kurulan masaları tek tek dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti. AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Valisi Nusret Dirim, Ulus Kaymakamı Recep Hasar, Ak Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı ve çok sayıda protokol üyesinin katıldığı iftarda Yaşar Arslan yaptığı konuşmada, 24 Haziran seçimlerine dikkat çekerek, Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşması için önemli bir viraj olduğunu vurguladı.

Geriş Köyünde toplantı

Abdipaşa Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programının ardından Arslan ve Yılmaz Tunç’la birlikte  Geriş köyüne geçerek vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşlarla sıcak diyaloglar kuran  Arslan, 24 Haziran seçimlerinde Bartın’da 2-0’ı alacaklarını söyledi.

Yüzme ve Voleybol şampiyonası

Arslan Pazar günü ise yine Yılmaz Tunç ile birlikte Ömertepesinde bulunan Kapalı yüzme havuzundaki törenlere katıldı. Bartın’da düzenlenen okullar arası Yüzme Şampiyonasında dereceye giren öğrencilere madalyalarını takdim ederek, başarılar diledi. Daha sonra Arslan Kapalı Spor Salonundaki 16 takımın katıldığı Okullar arası Voleybol Küçükler Türkiye Finallerinin açılış seremonisine yer alarak, öğrencilere ve antranörlere başarılar diledi.

Arslan, Eyüpoğlu Köyünde

Yaşar Arslan ve teşkilat üyeleri Pazar akşamı ise Kozcağız Beldesine bağlı Eyüpoğlu köyüne geçerek burada vatandaşlarla toplantı yaptı. Arslan, AK Parti Hükümeti döneminde Bartın’ın çok önemli hizmetler aldığını söyleyerek, 2-0 için çok kısa zaman kaldığının altını çizdi.

Özbaşı Köyünde Arslan’a yoğun ilgi

Yaşar Arslan, Eyüpoğlu köyü ziyaretinin sonrasında Özbaşı köyündeki vatandaşlarla bir araya geldi. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Arslan, Bartın’ın zaman kaybetmeyeceğini ve 2 milletvekilini TBMM’sine göndereceğine inandığını vurguladı.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam