Yurtbay: “Biz doğruları söyledikçe bize saldırıyorlar”

Saadet Partisi, 1. Sıra Bartın Milletvekili Adayı Ünal Yurtbay, Ulugeçit Ambarcı Köyünde iftar programına katıldı. Köy sakinleri tarafından coşkuyla karşılanan Yurtbay iftar sonrası seçimle ilgili yaptığı değerlendirmede “Biz doğruları söyledikçe bize saldırıyorlar. Çünkü daha önce AK Partiye ve diğer partilere oy vermiş ciddi bir kesim Saadet’e oy verecek” dedi.

Yurtbay: “Biz doğruları söyledikçe bize saldırıyorlar” Güncel

Saadet Partisi, 1. Sıra Bartın Milletvekili Adayı Ünal Yurtbay, Ulugeçit Ambarcı Köyünde iftar programına katıldı. Ulugeçit Ambarcı Köyü sakinleri tarafından coşku ile karşılanan Ünal Yurtbay iftar programının ardından duyduğu memnuniyeti dile getirerek; "24 Haziran sonrası Türkiye Büyük Millet Meclisi Saadet’e erecek inşallah. Bize de Bartın Milletvekillik Adayı görevi verildi. Ulugeçit Ambarcı Köyünde gerçekleştirdiğimiz program ile, köy sakinlerimizin dua ve desteklerinizi istedik. Kendilerine teveccüh ve nezaketlerinden dolayı teşekkür ederim. Saadet iktidarına olan özlem günden güne artıyor. Ülkemizde üretim bitiyor, şeker fabrikaları satılıyor, hayvancılık ve tarım yok ediliyor, israf artıyor, yolsuzluk yapılıyor, bankalar insanları köleleştiriyor, işsizler ordusu oluşuyor, açık büyüyor, derken birde dolar 4.62 TL oldu” dedi.

“AK Parti’ye oy veren kesim bu sefer Saadet’e oy verecek”

Doğruları söyledikçe kendilerine saldıklarını ifade eden Yurtbay şöyle “Biz doğruları söyledikçe bize saldırıyorlar. Neden bu kadar çok saldırıyorlar? Çünkü daha önce AK Partiye ve diğer partilere oy vermiş ciddi bir kesim Saadet’e oy verecek. Bu insanların çoğu Başkanlık seçiminde Erdoğan’a oy verecekti. Ama münafık nitelemesi gelince Başkanlıkta da Temel Beye oy vermeye karar verdiler. Yalana, dolana, aldatmaya, aldanmaya, provakasyona dur diyecek, Saadet Partisi kadroları olarak hazırız. Bu düzen değişecek. Güzel ülkemiz ayrışmadan, nefretten, hakaretten, aşağılamadan yoruldu. Farklı renklerin bir arada, özgürce, huzurla yaşadığı güzel günlerimiz olsun artık. Tebessümün arttığı, selamın yayıldığı, insanlarımızın iyilik yapmada yarıştığı bir Türkiye için gelin bu düzeni değiştirelim” şeklinde konuştu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam