Muharrem İnce, Pazartesi Bartın’da

24 Haziran seçimlerinde CHP’den Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce Pazartesi günü Bartın’a geliyor. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde “Türkiye güvence Muharrem İnce” sloganıyla yola çıkan İnce, Cumhuriyet Meydanında Bartınlılara seslenecek. İnce bu mitingle aynı zamanda Bartın’a gelen ilk liderde olacak.

Muharrem İnce,  Pazartesi Bartın’da Güncel

24 Haziran seçimlerinde CHP’den Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce Pazartesi günü Bartın’a geliyor. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde “Türkiye güvence Muharrem İnce” sloganıyla yola çıkan İnce, Cumhuriyet Meydanında Bartınlılara seslenecek.  İnce’nin Bartın mitingi 14.00’da başlayacak.  daha 34 günlük seçim maratonu boyunca meydanlarda olacak olan Muharrem İnce bu mitingle aynı zamanda Bartın’a gelen ilk lider de olacak. 

İnce, Bartın mitingi sonrası Zonguldak’a hareket edecek

Muharrem İnce Bartın mitingi sonrasında ise Zonguldak’a hareket edecek.  Cumhurbaşkanlığı seçimi kampanyasını 4 Mayıs 2018 tarihinde Birinci Meclis önünden başlatan Muharrem İnce, ilk büyük mitingini memleketi Yalova'da yapmıştı. İnce Daha sonra sırasıyla Edirne, Hakkari, Rize, Denizli, Manisa, Konya, Niğde, Aksaray, Çorum,  Amasya, Trakya'ya ayırdı. Kırklareli, Tekirdağ'da gerçekleştirdi. İnce’nin  Bartın ve Zonguldak mitingleri sonrası  22 Mayıs Salı günü Düzce ve Bolu'da, 23 Mayıs Çarşamba günü Erzincan ve Sivas'ta, 25 Mayıs Cuma günü ise Uşak ve Afyonkarahisar'da miting yapması bekleniyor.

 

 

 

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam