Bartın, bilgi yarışmasında Türkiye ikincisi

AK Parti Bartın Milletvekili TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, Gençlik ve Spor Bakanlığının Ankara’da düzenlediği Kim Bilir? İsimli Gençler arası kültür ve sanat yarışması Türkiye finali heyecanını gençlerimizle birlikte yaşadı, dereceye giren gençlere ödüllerini takdim etti.

Bartın, bilgi yarışmasında Türkiye ikincisi Güncel

Kim Bilir? Gençler arası kültür ve sanat yarışması 14-17 yaş grubu Türkiye finaline kalan Bartınlı gençlerimizi desteklemek için programa katılan Milletvekili Tunç yarışma öncesi Bartın’ı temsilen yarışmaya katılacak öğrencilerle sohbet ederek onlara moral verdi. Heyecanlı ve kıran kırana geçen yarışmada Bartın Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi öğrencileri Murtaza Zülfikar Kıcıman, Ömer Faruk Kalender ve Doğan Çelik Türkiye ikincisi oldular.

Ödüllerini Tunç’tan aldılar

Yarışmayı sonuna kadar takip eden Milletvekili Tunç yarışmanın ardından Türkiye ikincisi olan gençlerimizi tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Yarışmanın ardından yapılan ödül töreninde 14-17 yaş grubunda dereceye giren gençlere ödüllerini Milletvekili Tunç verdi.

Tunç: “Başarılarının devamı diliyorum”

Ödül töreni sonrasında gençlerle bir araya gelerek onları tekrar tebrik eden Milletvekili Tunç, “Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından düzenlenen Gençlik Merkezleri arası Kim Bilir Bilgi Yarışmasında 14-17 yaş grubunda Bartın Gençlik Merkezi Gençlik Haftasında 7 bölge şampiyonunun katılımı ile Ankara’da yapılan Türkiye finalinde ikinci oldu. Bartın Gençlik Merkezi üyesi aynı zamanda Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi öğrencileri Murtaza Zülfikar Kıcıman, Ömer Faruk Kalender ve Doğan Çelik kardeşlerimi tebrik ediyor, başarılarının devamı diliyorum.” Dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam