Gazeteciler, Tunç’u Mecliste ziyaret etti

Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve Muhabir Nurdan Eroğlu, DHA Bartın Temsilcisi Ayhan Acar, Ajans Bartın Sahibi Sercan Engin ve Erkan Hızoğlu, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’u TBMM’deki makamında ziyaret etti.

Gazeteciler, Tunç’u Mecliste ziyaret etti Güncel

Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve Muhabir Nurdan Eroğlu, DHA Bartın Temsilcisi Ayhan Acar, Ajans Bartın Sahibi Sercan Engin ve Erkan Hızoğlu, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’u TBMM’deki makamında ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette gazeteciler Milletvekili Tunç’la hem Bartın hem de ülke gündemiyle ilgili değerlendirmelerde bulundular. Bartın’daki yatırımlara hız kesmeden devam ettiklerini ifade eden Tunç, en son Bartın’ın uzun yıllar gündeminde olan ve sürüncemede kalan konuları arasında yer alan TOKİ Köprüsü’nün ihalesini gerçekleştirdiklerini söyledi. Çok yakında Bartın’da 400 yataklı Devlet Hastanesi’nin inşaatına da başlayacaklarını ifade eden Tunç, geçtiğimiz haftalarda başlayan Kozcağız-Bartın duble yol çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini bir taraftan da Kurucaşile yolunda tünel çalışmalarının aralıksız sürdüğünü kaydetti. Bartın’da şuna kadara barajlar, okullar, sağlık yatırımları, kamu binaları, yollar, tüneller gibi 5 milyar TL’lik kamu yatırımını hayata geçirdiklerini ifade eden Tunç, Bartın’da 6 milyar TL’lik kamu yatırımın devam ettiğini belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Yılmaz Tunç gazetecilere ziyaretleri için teşekkür ederken Meclisteki Genel Kurul görüşmelerini de gazetecilerle birlikte takip etti. Tunç gazetecilere 15 Temmuz hain darbe girişiminde  bombalanan Gazi Meclisi de gezdirdi. Gazeteciler Yılmaz Tunç’a kendilerine gösterdiği yakın ilgili ve alakadan dolayı teşekkür ettiler. 

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam