Sanko Cup Mix’te kupalar sahiplerini buldu

Bartın çimento Sanko Cup Mix Turnuvasında kupalar sahiplerini buldu. Sanko Sosyal Tesisleri kortunda düzenlenen Mix Tenıs turnuvasında Toplamda 34 sporcu katıldı.

Sanko Cup Mix’te kupalar sahiplerini buldu Spor

Bartın çimento Sanko Cup Mix Turnuvasında kupalar sahiplerini buldu. Sanko Sosyal Tesisleri kortunda düzenlenen Mix Tenıs turnuvasında Toplamda 34 sporcu katıldı. 17 bayan 17 erkek sporcu ile düzenlenen turnuvada Sanko personellerinin yoğun katılımı dikkat çekti. Sanko Cup Mix Turnuvasında birinci  Deniz Amaç/Ali Erge Birinci, Beynur Oymak/ Ali Kaya oldu.
Consilation (Şanslı Kaybedenler) de ise birinci  Saime Yılmaz/ Necmi Balık, ikinci  Tuba Karagöz/ Can Gökalp oldu.  turnuvada dereceye girenler  kupalarını Bartın Çimento Sanko Müdürü İbrahim Keretli’den alırken Keretli “Geçen yıl çıktığımız yolda bu senede özellikle personelimizin bu işe ilgi duyarak spor yapmaları ayrıyeten bizi sevindiriyor. Personellerimizin de yoğun katılımı bizi sevindirdi ve çok güzel maçlar oynandı. Sporcuları tebrik ederim.  Organizasyonu düzenleyen Antrenör Ali Güler’e de çok teşekkür ederim” dedi. Tüm Sporcular kupa ve madalyalarını ise Sanko birim müdürleri taktim etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam