Burak Toker, bu yıl da Ereğli’de

Spor Toto BAL Ligi 6.Grup’ta Bartınspor ile ligde şampiyonluk mücadelesi veren Ereğli Belediyespor transfer de en hızlı takım olurken bir çok oyuncuyu renklerine bağladı. Golcü futbolcu Burak Toker kendisini 1 yıl daha Kdz. Ereğlispor’un renklerine bağlayan imzayı attı.

Burak Toker, bu yıl da Ereğli’de Spor

Spor Toto BAL Ligi 6.Grup’ta şampiyonbluk mücadelesi veren ve ligi averajla ikinci sırada tamamlayan Ereğli Belediyespor transferde tutulmuyor. 2017-2018 sezonunda temsilcimiz Bartınspor ile aynı grupta mücadele eden Kdz. Ereğli Belediyespor, transfere hızlı girdi. Şüphesiz 2018-2019 transfer sezonuna en hızlı girişi yapan Kdz. Ereğli Belediyespor dış transfer de 3 iç transfer de ise bal liginin en iyi futbolcuları arasında yer alan Burak Toker ile sözleşme imzalayarak golcü oyuncuyu takımda tutmayı başardı.

2 yıldız futbolcu kadroda

2017-2018 sezonunda Spor Toto BAL Ligi 6. grup da "en"ler arasına giren futbolculardan önce Burak Toker ile anlaşan Ereğli Belediyespor şimdi ise Oruj Balasli’yi renklerine bağlamaya çok yakın.  Kulübün resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada “Oruj’dan haber var , takımımı yalnız bırakmıyorum büyük bir aksilik olmaz ise inşallah çarşamba günü Ereğli ye geliyorum ve kulübüm ile devam edeceğim” denildi.  Tüm Ereğli taraftarlarına mesajını ileten Oruj da takımında kalıyor.  Ereğli Belediyespor bu transfer ile ligde en flaş futbolculardan 2’sini kadroda tutmayı başardı.  Kilit isimler ile hala görüşmelerin devam ettiğini de gelen haberler arasında.  Ereğli Belediyespor,  bu sene tüm Ereğli halkına  “Kenetlen Ereğli” Sloganını başlatmış bulunuyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam