Yıldırım: “Hepimiz engelli adayıyız”

AK Parti Bartın Milletvekili Aday Adayı Murat Yıldırım, Engelliler Haftası dolayısıyla yayımladığı mesajda, “Hükümetimiz engelli kardeşimizin daha rahat bir hayat sürmesi için elinden geleni yapmıştır ve yapmaya da devam edecektir” dedi.

Yıldırım: “Hepimiz engelli adayıyız” Güncel

Birleşmiş Milletlere üye 156 ülkede 1016 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Engelliler Haftası nedeniyle Ak Parti Bartın Milletvekili Aday Adayı Murat Yıldırım, tarafından yazılı bir mesaj yayımlandı. Milletvekili Aday Adayı Yıldırım, şunları kaydetti:

 “Engelli vatandaşlarımızın toplumsal yaşamlarını kolaylaştıracak, geleceğe umutla ve güvenle bakabilmelerini sağlayacak koşul, ortam ve olanakların oluşturulması devletimizin ve bizlerin öncelikli görevleri arasındadır. Hükümetimiz bu konuda son yıllarda önemli atılım ve yatırımlarda bulundu. Engelli vatandaşlarımızın toplumun etkin, özel ve değerli bireyleri oldukları bilinciyle, yaşamın onların varlıkları ve katılımıyla daha da güzelleştiğine yürekten inanıyorum. Tüm engelli kardeşlerimize esenlikler dilerken, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam