Genel Cerrah Karaduman göreve başladı

Bartın Devlet Hastanesine atanan Genel Cerrahi Uzmanı Op. Uz. Dr. Zekeriya Karaduman görevine başladı.

Genel Cerrah Karaduman göreve başladı Güncel

Bartın Devlet Hastanesine atanan Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Zekeriya Karaduman tam zamanlı olarak hasta kabulüne başladı. Karaduman memleketine gelmekten ve burada görev yapmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederek burada bulunacağı süre zarfında hastalarına en iyi hizmeti sunacağını söyledi.  Karaman’la birlikte Bartın Devlet Hastanesinde  Genel Cerrahi Uzman sayısı 6’ya yükseldi.

Zekeriya Karaduman  kimdir?

1984 Bartın Kurucaşile doğumlu olan Op. Dr. Zekeriya Karaduman ilk ve orta öğretimi Hisar Piri Reis İlköğretim okulunda, Lise eğitimini Bartın Köksal Toptan Lisesinde tamamlamıştır. 2002 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce Tıp Bölümüne üniversite eğitimine başlamıştır. 2009 yılında fakülteyi bitirip yine Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde Genel Cerrahi Ana Bilim Dalında Uzmanlık eğitimine devam etmiştir. 2015 yılında asistanlık eğitimimi tamamlayıp Sinop ili Boyabat ilçesinde zorunlu hizmeti görevini yapmıştır. 3 yıla yakın çalıştıktan sonra 2018 yılı Mayıs ayı itibariyle Bartın Devlet Hastanesine Genel Cerrahi Uzmanı olarak atandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Hatice kef @Bilgi almak istiyorum

19 Ekim 2018 17:44

Doktor bey rahatsız ettiğim için özür dilerim ben sizin hatanızı bu akşam geldiniz fakat tahlil sonucunu bakayım dediniz tekrar gelmediniz hemşirelere zaten bişey sorulmuyor bilgi almak istiyorum cumartesi ve pazarda ben burdamıyım

Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam