Demirok anısına “Bartın’a Değer Katan Kadınlar” kahvaltısı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Bartın 75. Yıl Huzurevinin yapımında çok büyük emekleri olan Nermin Demirok anısına “Bartın’a Değer Katan Kadınlar” adıyla bir kahvaltı düzenledi. 75. Yıl Huzurevinin yanında yeni huzurevi inşaatında düzenlenen kahvaltıya Nermin Demirok’un eşi Nurten Demirok ve Bartın Valisi Nusret Dirim’in eşi Burcu Dirim de katıldı.

Demirok anısına “Bartın’a Değer Katan Kadınlar” kahvaltısı Güncel

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Bartın 75. Yıl Huzurevinin yapımında çok büyük emekleri olan Nermin Demirok anısına “Bartın’a Değer Katan Kadınlar” adıyla bir kahvaltı düzenledi.  Huzurevinin yanındaki yeni huzurevi inşaatında düzenlenen kahvaltıya Nermin Demirok’un eşi Nurten Demirok ve Bartın Valisi Nusret Dirim’in eşi Burcu Dirim başta olmak üzere Bartın’ın ticaret, siyaset ve bürokrasisinde aktif rol oynayan birçok kadın katıldı. Kahvaltıda Nermin Demirok’un torunu Sena Bayrak’ta yer alırken Nurten Demirok ise kahvaltıya oğlu Besim Demirok’la birlikte geldi. Kahvaltıda Burcu Dirim ve Kadın Girişimcilerin ağırlıkta olduğu masada oturması gereken Demirok’un başka bir masada oturduğu gözlerden kaçmadı.

Şahin: “Mugada ve İnkumu yolunda 1 TL toplayıp huzurevi yapanlara layık olmak istedik”

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Şahin kahvaltıda yaptığı konuşmada “Bartın’da 1 yıldır görev yapıyorum. Bartın’ın yerel dinamikleri Bartın’a çok güzel şeyler yapmışlar. Biz de onlara layık olmak istedik. Nermin Hanımın başlatmış olduğu hayır alevinin sönmemesi ve daha çok artarak devam etmesi içinde biz de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bugün huzurevi inşaatının içerisinde sizi ağırlamamızın nedeni de dün Mugada ve İnkumu yolunda 1 TL toplayıp huzurevi yapanlara layık olmak istedik. Burada bugüne kadar hizmet veren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Kahvaltı sonunda Mahmut Şahin Nurten Demirok’la birlikte kahvaltıya katılanlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam