AK Parti seçim startını Zafer’den verdi

AK Parti Bartın Teşkilatı 24 Haziran erken seçimlerinin startını Kumluca’nın Zafer Köyü’nden verdi. AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, milletvekili aday adaylarıyla birlikte Zafer Köyünü ziyaret ederken “Zafer’den çıktık yola, 24 Hazirandan sonra zaferle döneceğiz inşallah” dedi.

AK Parti seçim startını Zafer’den verdi Güncel

AK Parti Bartın Teşkilatı 24 Haziran erken seçimlerinin startını Kumluca’nın Zafer Köyü’nden verdi. AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, milletvekili aday adayları ve teşkilat mensuplarıyla birlikte ziyaret etti. köy sakinleriyle biraya gelen Kalaycı ve milletvekili aday adayları 24 Haziran erken seçimlerinin Türk siyasi tarihinde bir dönüm noktası olduğunu ifade ederek bu seçimin aynı zamanda Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine geçileceği bir seçim olduğunu söyledi. 24 Haziran’da Türkiye’nin hem cumhurbaşkanını hem de milletvekillerini seçeceğini belirten milletvekili aday adayları Türkiye’de istikrarın devam etmesi için Türk milletinin 16 yıldır olduğunu gibi yine teveccühünü AK Parti iktidarından ve Türkiye’nin ve dünyanın lideri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yana kullanacağına yürekten inandıklarını kaydetti.

AK Parti Zafer Köyü ziyaretiyle birlikte seçim startını da böylece vermiş olurken Turhan Kalaycı “Zafer’den çıktık yola, 24 Hazirandan sonra zaferle döneceğiz inşallah” dedi.        

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam