AKMAR Market hizmette

Akmazlar İnşaat Anonim Şirketi inşaat sektörünün dışında yeni bir sektöre daha adım attı. İl Özel İdaresi yanındaki 600 metrekare alana sahip AKMAR Marketin açılışı dualarla gerçekleştirildi.

AKMAR Market hizmette Güncel

1987 yılında kuyumculuk sektörü ile temelleri atılan ve yapılan başarılı çalışmalar ile bugünlere gelen Akmazlar Grup; İnşaat,-Emlak, BOSCH Beyaz Eşya Mağazacılığının yanı sıra AKMAR ile gıda sektörüne de atıldı. 1988 yılında girişimci ve gelişimci ruhuyla inşaat sektörüne girmiş ve Kemerköprü’de  Altın Sitesi ile başlayan inşaat zincirine yeni halkalar ekleyerek, 30 yıldır inşaat sektöründe Bartın’a hizmet eden Akmazlar İnşaat Anonim Şirketi tarafından İl Özel İdaresi yanında 600 metrekare alanda açılışı gerçekleştirilen AKMAR ile önemli bir alanda da faaliyete başladı.

Akmaz: “Mutluluğumuzu paylaştığınız için teşekkürler”

Akmazlar Grup adına konuşma yapan Metin Akmaz, açılışa katılan herkese teşekkür etti. Akmaz;  “Bugün burada AKMAR Marketin açılışı nedeniyle bir araya gelmiş bulunmaktayız. Bu mutlu günümüzde davetimize icabet edip, mutluluğumuzu paylaştığınız için hepinize ayrı ayrı şahsım ve firmam adına teşekkür ediyorum” dedi.

Akın: “Değişik bir kulvara girdiler”

Açılış öncesi değerlendirmelerde bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın; “Güzel bir marketin açılışını yapacağız. Burada konuşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Yakın akrabalarımın böyle bir iş yeri açmasını da memnuniyetle karşılıyorum. Akmazlar, Bartın’da inşaatta bir markaydı. Değişik bir kulvara girdiler. Bu kulvarda Allah onlara sıkıntı dert vermesin. Burayı bereketli ve daim eylesin. İnşallah ilk önce kendilerine, ailelerine, bölgemize ve Türkiye’miz için hayırlı uğurlu olsun. Allah sıkıntı vermeden bu iş yerimizin çalışmasını nasip etsin” diye konuştu.

Yoğun katılım oldu

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Ulus Kaymakamı Recep Hasar, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı,  MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik, kurum müdürleri, Saadet Partisi İl Başkanı Ünal Yurtbay,  Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sinan Amasralı ve çok sayıda davetli katıldı.

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam