Milli Triatloncu Irmak’tan büyük başarı

Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü sporcusu Milli Triatloncu ve uzun mesafe koşucusu Berrak Irmak 6 Antalya Duatlonunda Genel Klasmanda Elit sporcular arasında ikinci oldu. Irmak Bartın’a hem büyük bir başarı hem de gümüş madalya ile döndü.

Milli Triatloncu Irmak’tan büyük başarı Spor

Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü sporcusu Milli Triatloncu ve uzun mesafe koşucusu Berrak Irmak Antalya Duatlonunda Genel Klasmanda Elit sporcular arasında ikinci olarak Bartın’a büyük bir gurur yaşattı. Müsabaka Antalya Triatlonu olmasına rağmen denizin ve hava şartlarının olumsuz olması dolayısıyla müsabaka duatlon olarak değiştirildi. Antalya Triatlonu yüzme, bisiklet ve koşu olarak gerçekleştirilecekken hava şartlarının olumsuz olması dolayısıyla yüzme etabı iptal edildi.

Bu nedenle müsabaka 10 km koşu, 40 km bisiklet ve 5 km koşudan oluşan duatlon olarak gerçekleştirildi.  Berrak Irmak yüzme branşında iyi olduğunu belirterek yüzmenin iptal olması dolayısıyla birinciliği kaçırarak ikinci olduğunu ifade etti. Irmak gelecek yarışmalarda hedef olarak birinciliği hedeflediğini belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam