GİAD’tan “Elbirliği, güç birliği” kahvaltısı

Bartın Genç İş Adamları Derneği (GİAD), Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık ve yönetimiyle “Elbirliği, güç birliği” sloganıyla düzenlenen kahvaltıda buluştu. Kahvaltıda Başkan Balık ve yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunan Bartın GİAD Başkanı Egemen Kemik, “Elbirliği, güç birliği içinde Bartın, çok daha iyi yerlere gelecek” dedi.

GİAD’tan “Elbirliği, güç birliği” kahvaltısı Güncel

daha iyi yerlere gelecek” dedi.

Bartın Genç İş Adamları Derneği (GİAD), Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık ve yönetimiyle “Elbirliği, güç birliği” sloganıyla düzenlenen kahvaltıda buluştu. Bir restoranda düzenlenen kahvaltıda Başkan Balık ve yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunan Bartın GİAD Başkanı Egemen Kemik,  “Bizim buradaki en önemli faktörümüz birlik ve beraberliğimizdir. Çünkü Sivil Toplum Kuruluşları, güçlendikçe ilimiz de güçlenecektir. İlimizin ve ülkemizin erken seçim döneminde istihdam ve gayri safi milli hasıla olarak katkılarımızı arttırmaya ve projeler üretmeye, Sivil Toplum Kuruluşu olarak da devletin işini kolaylaştırmaya yardımcı oluyoruz. Bununla ilgili 2-7 Mayıs tarihleri arasında KOSGEB ile birlikte bir girişimcilik kursu düzenleyerek 30 girişimci yeni arkadaşımıza toplam 2 periyotta oluşan bir kurs gerçekleştiriyoruz bununla beraber dernek üyelerimizden de bu kursumuza katılanlar var. Bu kursta bize yardımcı olan TSO Başkanımıza teşekkür ediyorum. Çünkü; TSO Konferans salonunu bir bedel göstermeden tahsis etmiştir. Bu bizim için güzel bir başlangıç. Bu birlikteliğimiz daim olsun diyerek sözlerini şu şekilde sonlandırmıştır. Taş taş üstüne koyan her zaman başımızın üstünde yeri vardır. Tekrardan TSO Başkanı ve TSO Yönetim kuruluna hayırlı olsun diyorum, gelen üyelerime de teşekkür ediyorum. Bartın’ın ekonomik bütçesine, kültürel değerlerine, istihdamına katkı sağlamaya ve bu birlikteliğin devamı için her zaman bir arada olacağız” dedi.

Balık: “Her zaman sizlere kapımız açık”

Bartın GİAD’a teşekkür eden Halil Balık ise “Bartın GİAD Başkanı Egemen Kemik ve yönetimine teşekkürlerimi iletiyorum. Bartın Genç İş Adamlarımızla birlikte olmaktan dolayı çok mutluyuz. Birlikten güç doğar, sözünden hareket ederek güçlerimizi birleştirdiğimiz zaman, daha güzel işler yapacağımızın bilincindeyiz. Tüm siyasi görüş ve düşüncelerin birleştiği tek bir amacın olduğu Bartın’ın düşünürlüğü, Bartın’ın geleceği bir topluluk.  Bizler her zaman Bartın TSO olarak sizlerin yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Genç iş adamlarının fikirlerinize ihtiyacımız var. Her zaman sizlere kapımız açık. Bize düşen ne varsa her zaman biz bunu yapmaya karşılamaya hazırız. Tekrardan her şey için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam