Karamollaoğlu için imza kampanyası devam ediyor

Saadet Partisi’nin Genel Başkan Temel Karamanoğlu için “Bilge Başkan imzaya hazır” sloganıyla yola çıktığı imza kampanyası ülke genelinde olduğu gibi Bartın’da da devam ediyor. Kampanyada şuna kadar Türkiye genelinde yaklaşık 74 bin imza toplandı.

Karamollaoğlu için imza kampanyası devam ediyor Güncel

İYİ Parti lideri Meral Akşener, Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, Vatan Partisi lideri Doğu Perinçek ve Adalet Partisi lideri Vecdet Öz'ün Cumhurbaşkanlığı adaylığı için 100 bin imza toplama başvuruları YSK tarafından kabul edilmişti.  Türkiye genelinde 957 ilçedeki seçim kurullarında, cumhurbaşkanlığı adaylığı için imza verme işlemleri başladı. Bartın Adliyesinde başlayan imza verme işlemleri 5 Mayıs Cumartesi gününden itibaren Bartın İMKB Ortaokulu’nda devam ediyor.  İmza vermek isteyen vatandaşlar her gün sabah 08:00’dan akşam 20:00’a kadar Bartın İMKB Ortaokulu’na giderek imza verebilecek. İmza verme işlemleri 9 Mayıs (çarşamba) akşamı saat 20:00'a kadar sürecek.

Saadet Partisi’nin Genel Başkan Temel Karamanoğlu için “Bilge Başkan imzaya hazır” sloganıyla yola çıktığı imza kampanyasının sonunda Bartın’da kaç imza toplanacağı kamuoyu tarafından merakla bekleniyor.

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam