Yıldırım’dan TSO ve Meclis Başkanına ziyaret

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Murat Yıldırım, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık ile Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun’u makamında ziyaret etti.

Yıldırım’dan TSO ve Meclis Başkanına ziyaret Güncel

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Murat Yıldırım kent merkezinde de sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Yıldırım Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık’ı makamında ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Oda Başkanı Balık, Siyasette gençlerin önemine değinerek, “Murat Yıldırım kardeşimizi iş dünyasında kendisini kanıtlamış dürüst ve çalışkanlığıyla örnek olmuştur. Genç kardeşimize çıktığı bu yolda başarılar diliyorum.”dedi. Yıldırım ise TSO Başkanına övgü dolu sözlerinden dolayı teşekkür etti.

Dursun’a ziyaret

Murat Yıldırım daha sonra Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun’u makamında ziyaret etti. Dursun ziyarette yaptığı konuşmada, “AK Partimiz 2002 yılından bu yana önemli hizmetlerde bulunmuştur. Bütün parti teşkilat üyelerimiz ellerinden geleni yaptılar ve bundan sonra yapacaktır. 24 Haziran seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.”dedi.

“24 Haziran seçimlerinin önemini anlattık”

Yıldırım ise konuşmasında birlik ve beraberliğe dikkat çekerek, seçimlerde AK Parti’nin büyük bir oy oranı alacağına inandığını belirtti. Yıldırım, “Bu hedefle çalışmalarımızı geceli gündüzlü yürüttük. Teşkilatımızın ve toplumumuzun her kesiminde yer alan dostlarımızla görüştük. 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattık. İnşallah birlik ve beraberlik içinde alnımızın akıyla bütün seçimlerde olduğu gibi bu seçimden başarı ile çıkacağız. Ben bütün arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum.” Şeklinde konuştu.

Genç İşadamları Derneğini ziyaret

Genç Milletvekili Aday Adayı Murat Yıldırım daha sonra Bartın Genç İşadamları Derneği Başkanı Egemen Kemik’i de ziyaret ederek, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam