Yalçınkaya’dan TSO’ya hayırlı olsun ziyareti

CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık’a ve yeni yönetime hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yalçınkaya’dan TSO’ya hayırlı olsun ziyareti Güncel

CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık’a ve yeni yönetime hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. ziyarette CHP İl Başkanı Hatice  İlknur Erkan ve Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı ile  İl Yönetim Kurulu Üyeleri, TSO  Meclis Başkanı Adem Akpürçek, TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Fatih Mehmet Kanbur ve H. Sami Karakaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Gülin Aldatmaz ve Keramettin Şenkal, Meclis Üyesi Çağrı Pekdiker de yer aldı.

Yalçınkaya: “Her türlü desteği vermeye hazırız”

Ziyarette bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da TSO’ya her türlü katkı ve desteği vermeye hazır olduğunu ifade eden Yalçınkaya, “Yeni seçilen arkadaşları tebrik ediyorum, hayırlı uğurlu olsun,  bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her türlü desteği ve katkıyı vermeye hazırım. Bartın sanayisi ve ekonomisinin hak ettiği değeri ve desteği görmesi, hak ettiği yere gelmesi hepimizin ortak amacı olmalıdır. Tekrar sizleri kutluyor, bu önemli görevi layıkıyla yerine getireceğinize inanıyoruz'' dedi.

Balık: “İşbirliği içinde çalışmak isteriz”

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren  TSO Başkanı Halil Balık “Sizlerin desteği bizler için çok önemli, her kurumla olduğu gibi sizlerle de işbirliği içerisinde çalışmak isteriz. Ziyaretiniz bizleri memnun etmiştir” şeklinde konuştu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam