Adıyaman’dan aday adaylığı başvurusu

AK Parti Bartın Teşkilatında aday adayı yağmuru yaşanıyor. 24 Haziran erken seçimlerinde Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunda bulunan isimlerden biri de Cengiz Ahmet Adıyaman oldu.

Adıyaman’dan aday adaylığı başvurusu Güncel

Cengiz Ahmet Adıyaman’ın aday adaylığı başvurusu parti binasında gerçekleşti. İl Başkanı Turhan Kalaycı’ya başvuru dosyasını teslim eden Adıyaman, “İl Başkanlarımız Hüseyin Manav ve Turhan Kalaycı ile çalışma fırsatı elde ettim. Bugün hizmet yürüyüşünde katkım olması gerektiğini düşünerek aday adayı olmaya karar verdim. Ülkemiz çok zor bir süreçten geçiyor. Erbakan Hocamıza yapılan tüm kirli oyunlar şu anda Sayın Cumhurbaşkanımıza yapılıyor. Hiçbir Milli Görüşçü Recep Tayyip Erdoğan’ı satmaz. Yüzde 95’i yanındadır. Yanında olmaya da devam edecektir. Ben önümüzdeki seçim sürecinde tüm aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. 24 Haziran 2018 seçimlerimizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." dedi.

Kalaycı: “Dünyadaki gelişmeler erken seçime neden oldu”

İl Başkanı Kalaycı ise konuşmasında, “Allah’a şükürler olsun partimize aday aday adaylığı başvurusunda bulunan toplam 17 arkadaşımız var. Tabii seçim sürecine Sayın Devlet Bahçeli’nin 26 Ağustos’ta erken seçim çağrısı yaptı. Daha önce ‘hodri meydan’ diyen Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, ‘varsa yüreğiniz seçime gelin’ dedi. Sayın Cumhurbaşkanımız da “yürek budur” dedi ve 24 Haziran’da seçim yapılacağını duyurdu. Dünyadaki gelişmeler erken seçime neden oldu. İnşallah 24 Haziran seçimleri Türkiye’nin şahlanma dönemi olacak. Bu şahlanma döneminde de Ahmet Adıyaman kardeşimiz milletvekili olarak hizmet etmeyi düşündüğü için Milletvekilliği aday adaylığına başvurdu. Bizde aday adaylığını kabul ettik. İnşallah hayırlı olur." dedi.

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam