Kaynarca araç yolu tamam

Orduyeri Mahallesi Kaynarca Caddesi araç yolu Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sil baştan yenilendi.

Kaynarca araç yolu tamam Güncel

Doğalgaz ve diğer altyapı çalışmaları tamamlanan Orduyeri Mahallesi Kaynarca Caddesi araç yolu yenilendi. Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışma kapsamında 900 metre uzunluğunda ki araç yolu sıcak asfalt ile sil baştan yenilerek vatandaşların hizmetine sunuldu.  Konu ile ilgili açıklama yapan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, doğalgaz ve diğer altyapı çalışmaları tamamlanan tüm yolları eskisinden çok daha güzel biçimde ve uzun yıllar sorunsuzca hizmet verecek şekilde düzenlediklerini belirtti.

 600 kilometre kaldırım yapılacak

Akın açıklamasında “ Doğalgaz ve diğer altyapı çalışmaları tamamlanan tüm noktaları sil baştan yeniliyoruz. Göreve başladığımız günden itibaren 400 km’den fazla yol, 600 km’den fazla kaldırım düzenleme çalışması gerçekleştirdik.  Son olarak ta Yaklaşık 900 metre uzunluğunda olan Kaynarca Caddesi’nde 8 bin metrekare sıcak asfalt yol düzenleme çalışması gerçekleştirdik. Ekiplerimiz kaldırımlar ile ilgili çalışmalarına devam ediyor. Çift taraflı engelli vatandaşlarımızın da kullanımına uygun şekilde düzenlenecek olan kaldırımlar ile bu caddemizde sorunsun ulaşım imkânı sağlamış olacağız. Ayrıca ışıklandırma ile ilgili de çalışma gerçekleştirerek bu caddeye daha güzel bir görünüm kazandırmayı amaçlıyoruz” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam