Tunç, adaylık başvurusunu yaptı

3 dönem kuralı nedeniyle 24 Haziran erken seçimlerinde milletvekili adayı olup olmayacağı merakla beklenen AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, AK Parti Genel Merkezine 27. Dönem milletvekilliği adaylık başvurusunu gerçekleştirdi. Başvurusuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Tunç, “27. Dönem AK Parti Bartın Milletvekilliği adaylık başvurumuzu yapmış bulunuyorum. Ülkemiz, milletimiz ve Bartın’ımız için hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Tunç, adaylık başvurusunu yaptı Güncel

3 dönem kuralı nedeniyle 24 Haziran erken seçimlerinde milletvekili adayı olup olmayacağı merakla beklenen AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, AK Parti Genel Merkezine 27. Dönem milletvekilliği adaylık başvurusunu gerçekleştirdi.    başvurusunun ülkemiz, milletimiz ve Bartın için hayırlı uğurlu olmasını dileyen Tunç, “27. Dönem AK Parti Bartın Milletvekilliği adaylık başvurumuzu yapmış bulunuyorum. Ülkemiz, milletimiz ve Bartın’ımız için hayırlı uğurlu olsun. 24 Haziran seçimleri ile birlikte Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi uygulanmaya başlanacak, güçlü hükümet, etkili yasama ve bağımsız yargı ile yeni hedeflere hep birlikte çok daha hızlı koşacağız” dedi.

“Gece gündüz demeden çok çalışacağız”

24 Haziran’ın ülkemiz ve milletimiz için tarihi öneme sahip olduğunu kaydeden Tunç, “24 Haziran ülkemiz ve milletimiz için tarihi öneme haiz. Bütün dünyanın gözü Türkiye’nin üzerinde olacak. Türkiye’nin dış politikada etkin, halkının refahını sürekli artıran ve dünyanın dev projelerini bir bir hayata geçiren lider ülke olması yolunda ilerleyebilmesi için en kritik eşiklerden birini daha milletimizin desteği ile aşmayı başaracağız inşallah. Türkiye’nin güçlenmesini isteyen Türkiye dostlarını sevindireceğiz, Türkiye düşmanlarının da keyfi bozulmaya devam edecek. Bunun bilinci içerisinde gece demeden, gündüz demeden çok çalışacağız” şeklinde konuştu.

“Allah yar ve yardımcımız olsun”

“Yeni projelerle Bartın’ı geliştirmeye, büyütmeye devam edeceklerini vurgulayan Yılmaz Tunç, “Bu güne kadar Bartın’a kazandırdığımız sayısız eserlere yeni dönemde daha fazlasını ilave ederek, yeni projelerle Bartın’ı geliştirmeye, büyütmeye devam edeceğiz. Halkımızın desteği, teşkilatımızın gayreti ve Rabbimizin yardımı ve inayetiyle, yeni başlangıçlara, büyük hedeflere ve güzel yarınlara vesile olması dileğiyle tekrar hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun” ifadelerinde bulundu.

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam