Kaynarca’da start verildi

Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Orduyeri Mahallesi Kaynarca Caddesi araç yolu yapım çalışmasına başlandı.

Kaynarca’da start verildi Güncel

Bartın Belediyesi tarafından yeninden düzenlenen Orduyeri Mahallesi Kaynarca Caddesi’nde yol yapım çalışmalarına başlandı.  Yaklaşık 900 metre uzunluğunda araç yolu sıcak asfalt ile sil baştan düzenlenerek vatandaşlara daha iyi ulaşım imkânı sağlanacak. Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,  Kaynarca Caddesi’ne daha güzel bir görünüm verirken bir taraftan da ulaşımda yaşanan sıkıntıları ortadan kaldırmayı hedeflediklerini söyledi.

8 bin metrekare sıcak asfalt yapılacak

Akın açıklamasında “ Doğalgaz ve diğer altyapı çalışmaları tamamlanan Orduyeri Mahallesi Kaynarca Caddesi’ni çok daha güzel bir görünüme kavuşturmak amacıyla başlatmış olduğumuz düzenleme çalışmalarımız devam ediyor. Araç yolunun söküm çalışmalarının tamamlanmasıyla araç yolunu yeniden düzenlemek üzere çalışmalara başladık.  Yaklaşık 900 metre uzunluğunda olan Kaynarca Caddesi’nde 8 bin metrekare sıcak asfalt yol düzenleme çalışması gerçekleştireceğiz.   Bu çalışmanın yanı sıra kaldırım ve ışıklandırma ile ilgili çalışmalarda yapacağız. Yeni yapılacak olan kaldırımlar engelli vatandaşlarımızın da kullanımına uygun şekilde düzenlenecek.  Ayrıca yerleştireceğimiz yeni ışıklandırmalar ile caddeye daha güzel bir görünüm kandıracağız.  “ dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam